kartal karlıktepe tesisatçı

Kartal Karlıktepe tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, cihazla tıkanıklık açma ve makineli petek temizleme servisleri vermektedir. Aynı gün içerisinde petek temizliği işlemleri yapan servisiz. Evinizdeki peteğin hiç ısınmaması yani soğuk kalması sorununun zamanla peteğin içinde biriken sayısız kirlerden dolayı olduğunu tahmin etmişsinizdir. Petekleri test eder ve soğukluğu da sıcaklık ölçümleri sırasında oluştururuz. İstanbul tesisat firması olarak sistemdeki tüm kirli atıkları, kalorifer içinden sıcak su akışını durduran nesneleri çözebilecek kimyasal ilaçları kullanarak cihazımızla birlikte çekiyoruz. Tadilatsız petek içini temizleyen cihaz desteği ile ısınmayan petekler gibi sorunlarınız ortadan kalkacak ve varsa cihaz, tesisat arızalarına da tek tek ilgilenmekteyiz.

Karlıktepe Makineli Tesisatçı

Karlıktepe tesisatçı tıkalı kanal borusunu temizleyen tıkanıklık açma yöntemleri kullanan servisiz. Tıkanıklık açma fiyatları için bilgi almak istiyorsanız bizleri arayınız, çünkü indirimli tarifeler sunmaktayız. Atık sistemler ne olursa olsun elektrikli kanal açan tıkanıklık açma makinesi kullanıyoruz. Dedektör ile atık kanalını dıştan tarama, kamerayla kanal içini inceleme, bulunan alanlara yay açıcıları ulaştırma, makineyle gidere titreşim verme ve atıkların geri gelmemesini sağlama gibi işlemleri yaptığımızda ne kadar doğru bir firma ile iletişime geçmiş olduğunuzu sizlerde anlayacaksınız.

Kartal Karlıktepe tesisatçı kırma ve dökme olmadan su sızıntısı bulma makinesi kullanan ekibiz. Su kaçağını bulmak için gelişmiş teknolojiler gerekli ve sizin bulmanız çok zordur. Örneğin, insan kulağının bile algılamakta zorluk çektiği su sızıntı sesleri vardır ve su kaçağı tespiti alanında bir yerde sızıntı varsa o su beton içinde dolaşır ve farklı yerlerde ses yapar. Biz bunları betonu kırmadan anlayabilecek detektör taramaları uygulayarak sorunları nokta olarak yerlerini bulur ve başarılı su kaçağı tamiratı yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87