üsküdar güzeltepe tesisatçı

Üsküdar Güzeltepe tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su borusu patlağını su kaçağı bulma , petek pisliğini kombi petek temizliği ve tuvalet ve lavabo tıkanmalarını robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Çözüm Tesisat su sızıntı yerinin nerede olduğunu bulan tesisatçıdır. Fayansları ve duvarı kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen firmayız. Tahmini olarak değil noktasal tespit yaparak cihazlar sayesinde kaçağın tam yerini bulmaktayız. Ses dedektörü , basınç cihazı , sıcaklık takibi için termal kamera ve atık noktası görüntüleme cihazı gibi hepsi zararsız sistemler ile sorunları tam olarak görüntüleyebilir ve soruna yönelik çözümleri direk buluruz.

Güzeltepe Tesisat Firmaları

Güzeltepe tesisatçı tuvalet gideri açıcı cihazlı servistir. Tıkanan tuvalet giderinin açılması tıkanıklık açma cihazı ile yapılmakta ve robot cihazlı firma olarak gidere gidecek kamera ile görüntü sağlarız. Örneğin tuvalet giderinde ilerletilebilecek tuvalet kağıdı vs. nesneler varsa açıcı yaylı robot cihaz veya su püskürtme cihazı ile giderin temizlenmesini sağlayabiliriz. Tam aksine çıkartılabilecek türdeki nesneleri ise aynı cihazın yakalama aparatı ile yapabiliriz. Bazen yabancı cisimler giderde sıkışır ve o noktaya ulaşmak için tadilat yapılması gerekir bunu da kamera ile görüntü alınması sonucunda en az hasarla tuvalet gideri açma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliriz.

Üsküdar Güzeltepe tesisatçı petek kullanım ömrünü arttıran firmadır. Düzenli petek temizliği ile kireç ve pisliklerin dışarı atılması sağlanır , böylece evinizdeki peteklerde ısıtma sorunu ile karşılaşmayıp peteklerden en yüksek verimi alacaksınız. Petek bakımı yapılmadan önce yüksek enerji kullanıp peteklerde hiçbir sıcaklıktan söz edilemezdi. Çünkü tortu ve kireç peteğin içerisinde yuva yaparak ısının geçmesini engellerdi. Petek temizleme kimyasalları sayesinde bu oluşumların da önüne geçmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87