beykoz yenimahalle tesisatçı

Beykoz Yenimahalle tesisatçı firmamız cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermektedir. Maddi zarar oluşturmadan petek temizliği yapmaktayız. Isı yalıtımı ne kadar kusursuz olursa evlerde ısınmayan petek sorunu da o derece az olacaktır. Ama buna neden olan faktörlerden kirlilik zamanlarında içindeki pislikleri bizi tercih ederek tahliye edilmesini yaptırmazsanız metalde erime bile ortaya çıkabilir. Bizim yaptığımız peteklerde ters bağlantı, hava ayarı, su eksiltme sorunu, ısı analizi gibi daha pek çok analizi yapmaktır. Kirlilik düzeyine içindeki sıvıların rengine göre de bakarız. Soğuma olan kısımlardaki dereceleri not etme ihtiyacı bulabiliriz. Ayrıca tesisat içine sıvı kimyasallar göndeririz ve petek sayılarına göre miktarı değişir. Bu çözer pislikleri ve cihaz çalıştığında filtre kısmına takılır. Uzun süre peteklerin sıcak kalmasını sağlamak için bu yöntem çok önemli olmakla birlikte doğal gaz masraflarını azaltmak için de güzel yöntemdir.

Beykoz Yenimahalle Tesisatçı Telefonları

Beykoz Yenimahalle tesisatçı kanal temizlik robotları ile gider kanalı içinden tıkanıklık açma ustaları ile destek vermekteyiz. Atık aranması gider kanalı içinden zor değildir. 20-30 metre kablo uzunluğu olan sisteme bir kamera takmamız yeterlidir. Yerleri hızlıca bulunur. Sonrasında ne kadar farklı sistemsel sıkıntı varsa bunlar hemen deşifre edilir. Kanallardaki atık türlerine yönelik tek bir açıcı değil 30 civarında mekanizma vardır ve hepsinin kırılmasına gerek kalmadan tamamen kanal içindeki yoğunluğun temizlenmesinden yanayız.

Beykoz Yenimahalle tesisatçı kombilerde su eksilme problem yerini bulmak için su kaçağı tespiti yapabiliriz. Kombilerdeki bar saati göstergesinin düzensiz olması su kayıplarının yaşandığını gösterebilir. Cihaz arızası olup olmadığına da bakarak, peteklerde biraz araştırma yapıp, kusurlu olanları bulduktan sonra kimyasal kapatıcılar ile iç katmanlardaki sızıntıların durdurulması yapılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87