ümraniye esenkent tesisatçı

Ümraniye Esenkent tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, robotla su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Peteklerdeki kireçten, çamurdan kurtulmak için petek temizliği uzmanlarında bulunan etkin cihazları öneriyoruz. Hava birikmesi olması kenardan alınan hava ile soğumanın gitmesi gibi çözümler ile bu kirlenmeler yok olmaz. Kesinlikle petek paneli içine çok hızlı su aktarımı yapılması gerekir. Kolayca su ile çekilecek kaba pislikler için uygularız ve bir hortum suyu ittirirken, diğeri çekecektir. Cihazımızda birleşir ve orada filtreleme yaparız. İlaç eklediğimiz de ise daha zorlu olan maddeleri alırız ve sudaki berraklaşma inanılmaz hale gelecektir. Peteğin sökülmesi olmadan bu işlemler yapılırken suyu ısıttığımız anda ise peteklere ısı artışı ve sonraki aya ilişkin faturada bazı düşüşler görebilirsiniz.

Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Esenkent tesisatçı basınçlı su pompalarını kullanmaktayız. Az miktarda basınç ayarı yaparak bile içteki maddeleri daha ileriye taşıyabiliriz. Özellikle birkaç metrelik temizlik zaten tekrar mutfaktaki lavabonun tıkanmaması için yeterlidir. Bunu uygularken her olasılığa karşı hazırlıklı olmak için kesinlikle bazı küçük kamera takılabilen cihazlar kullanarak ne kadar etkin sonuç meydana geldiğini de görmekteyiz. Mutfak borusu tıkandığı anda kıvrımlı yay eklemesi yaparak boyut bakımından daha sert ve suyun açamayacağı türdeki nesneleri de tam olarak kanalizasyonun içine geçmesini sağlarız.

Ümraniye Esenkent tesisatçı ısı duyarlı kameralar ile sızdıran sıcak su tesisatına ilişkin su kaçağı tespiti alanında termal kamera yardımı ile herhangi bir alanda tarama ve analiz yapıp sorunları bulabiliriz. Uygulanacak onarma amaçlı sınırlı bir tadilat ile delinen su borularını makine ile bulma işlemini de gerçekleştirmiş olacağız ve kısa süre içerisinde çalışmaları garantili olarak da bitireceğiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87