altınşehir tesisatçı

Altınşehir tesisatçı olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti , kombi petek bakımı ve cihazla tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Sürekli çalışan petek temizliği cihazları ile birkaç saatte problemleri aşabiliriz. Kimyasal içerikli makineler ile kalorifer içinin temizlenmesi zor değildir. Kimyasalın etkili olması için en azından peteklerde 40 dakika dar kalması gerekir. Bu esnada pek çok etkileşim olurken , içindeki birikintiler de bu esnada giderilmektedir. İçerideki pislikleri hareket ettirmek için basınçlı su ile pisliği tuvalet giderlerine göndermekteyiz. Petek temizleme işlemi yaptırmak için gecikmeyiniz. Çünkü işlemi ne kadar geciktirirseniz ödeyeceğiniz doğalgaz faturaları o kadar artar. Bu işlem yapıldıktan sonra harcadığınız enerji kadar normal bir para ödeyeceksiniz.

Altınşehir Tesisatçıları

Başakşehir Altınşehir tesisatçı lavabo içerisine atılan peçete ve katı maddeler için tıkanıklık açma işlemi yapılır. Lavabo kanalının içinden koku gelmesi durumunda kameralı tespit ile sorunu görebiliriz. Lavabo kanalının temizlenmesi için en iyi çalışmalardan bir tanesi yıkama yöntemidir. Birikintiler nerede ise bulur basınçlı suyu oradan göndeririz. 1-2 saat içerisinde böyle bir sorunun ortadan kalktığını kendinizde zaten göreceksiniz. Böyle uzman bir lavabo tıkanıklığı açma yöntemi için geç kalmadan bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Altınşehir tesisatçı üst katınızdan gelen su kaçaklarını kameralı cihazlarla bulup onaran firmadır. Kaçak bazen sizden kaynaklanmamış olsa bile sizin evinizde fazlasıyla hissedilebilir. Çünkü gider boruları birbiriyle bağlantılı olduğu için üst katınızdan gelen su kaçağı sizin duvarlarınızdan , fayanslarınızdan çıkabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87