50.yıl tesisatçı Sultangazi

50.Yıl tesisatçı Sultangazi olarak cihazla tıkanıklık açma , robotla petek temizliği , kameralı su kaçağı tespiti ve gider tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktayız. Firmamız en etkili tıkanıklık açma cihazlı firmadır. Sebebi ise gider içindeki silindir kanalı kullanarak tadilat oluşturmadan temizleyici cihaz yayınının atığı ilerletmesidir. Küvet yer süzgeci tıkandı ise kapağı kaldırarak temizlenebilir. Saç kıl yumakları kanal içinde ise yay takılır ve içindeki su ile birlikte tüm nesneleri hareket ettirir ve en önemlisi kamera ile kontrol edebiliriz. Küvet gider taşması haricinde her türlü kanal için bu uygulama yapılabilir.

50.Yıl Petek Temizliği

50.Yıl tesisatçı kombi , peteğin iyi ısınmasını sağlayan servistir. Kimyasal ilaç , cihazla petek temizliği ısıtma kalitesini arttırır ve yakıt tasarrufunun önünün açmaktadır. Isı farklılıkları oluşan , ılık kalan petek sorunu hava birikmesi veya içindeki kireç gibi maddeler olup her ikisini de kontrol ederek getireceğimiz cihaz ile ilaç eklenerek tüm kirli suları kireç , tortu gibi maddeleri olduğu gibi alabiliriz. Peteğin içerisine eklenecek maksimum miktarda temiz su ve koruma sıvısının da ilave edilmesinde sonra farkı ilk ısıtma anında göreceksiniz.

50.Yıl tesisatçı Sultangazi patlayan su borusunda kırmadan tamir yapan servistir. Giriş vanasını kapatın ve hemen bizi arayın. Damlayan su ahşap parke , tesisata zarar verebilir ve buna bir nebze olsun engel olursunuz. Demir su borusunun delinmesini korozyon olsa da plastik boru da patlama , kırılma , kaynak yerinden su çıkması daha yaygındır. Her iki ihtimal içinde tesisatınıza ait borularda cihazla basıncına bakar ve gerçekten sızıntının sizin dairenizden olup olmadığını araştırırız. Sizden kaynaklı değilse farklı şüpheli dairelerde aynı çalışma yapılabilir. Atık kanalı , sıcak su borusunda su kaçağı tespiti gibi pek çok farklı cihazlarımız vardır ve zemin delinmesi yapılarak sızıntı yeri bulunup , matkap ile kırılarak onarım yapılabilir. Sultangazi 50.Yıl tesisatçı sitemize girerek 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87