ambarlı kameralı tesisatçı

Ambarlı kameralı tesisatçı firmamız tıkalı gider borusu açma , robotla su kaçağı tespiti , petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Avcılar Ambarlı tesisatçı mutfak atık su tesisatı su kaçağı tespiti firmasıdır. Her türlü kaçak şikayetlerinizde bize ulaşınız. Mutfak lavabo altından su kaçırıyor, atık borusunda kaçak var gibi durumlarda kamerayı takar ve evye borusu içindeki hat ve devamındaki pimaş borulara bakarız. Atık varsa cihaz ile temizler ve içindeki çatlak durumlarını araştırırız. Evye boru veya suyu tutan ara parçalarda gevşeme tam tutunamama olması buna neden olabilir ve asla panik yapmayın ve doğru analiz için bize ulaşınız.

Ambarlı Robotlu Tesisatçılar

Avcılar Ambarlı kameralı tesisatçı sürecinde belli aşamalar bulunmakta olup her aşamada dikkatli ve titiz çalışmakta maksimum sonuç alabilmek adına önemlidir. Petek temizliği yaparken ilk olarak kombi birlikte su girişini sağlayan vanalar da kapatılı ve olası kombi arızalarının önüne geçmiş olunur. Sistemde bulunan bütün peteklerin giriş çıkış vanaları kapatılır ve sadece temizlik işlemi esnasında temizlenene peteklerin vanası açılır. Banyodaki havlupan peteği sökülerek temizleme işlemi yapılacak hortumun bir ucu buraya diğer ucu cihaza bağlanır. Havlupan çıkış vanasına da bir hortum bağlanır ve bu uç tuvalet kısmına yerleştirilir. Petek temizleme cihazı peteğin içine tazyikli su gönderir ve bu esnada hava yardımı ile basınç elde edilir. Bu basınç sayesinde iç kısımlardaki pislikler giderilebilmektedir. Ambarlı tesisatçı ustalarımız her zaman sizlere hizmet vermek için beklemektedirler.

Ambarlı kameralı tesisatçı uygun fiyatlı mutfak gideri açma servisleridir. Mutfak kanal gider açma robotu kanaldaki sayısız türdeki yabancı cisimler, atıklar ne varsa temizleyebilir. Suyun yavaş gitmesinin sebebi atıkların gideri daraltması ve geçiş yollarındaki aralığı düşürmesidir. Su dökseniz de atıklar durduğu sürece hep tıkanma olacaktır. Örneğin tuvalet tıkanıklık açma gibi bir işlemde olduğu gibi tesisata seramik alandan başlayarak açıcı robot başlığını takar ve atığa gelmesini sağladıktan sonra cihazı çalıştırırız. Atık ufalanır, daha rahat gidebilecek şekilde bölünür ve içindeki biriken su ile birlikte hızlıca atık hatlarına ulaşır. Mutfak, tuvalet, banyo tıkanıklığını kırmadan, zararsız hemen açma işlemlerini istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi tavsiye ediyoruz ve kamerayla mutlaka kontrolleri sağlıyoruz. Avcılar tesisatçı firmamıza ulaşmak için 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87