Haramidere Tesisatçı

Haramidere tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek bakımı ve kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Esenyurt Servisimiz bulunmaktadır.

Haramidere Su Arıza Tespiti

Haramidere tesisatçı radyatör soğumayı durduran firmadır. Radyatör paneli soğuk ve petek temizliği yaptırmamışsanız ilerde paslanma riski bile görülebilir. Kombi petek bakımı kombiden su ilavesi artık yapılamayacak duruma gelmiş ise panel içindeki küçük su halkalarını çamur, kireç bağlamış demektir ve getireceğimiz cihazın ilaçlı yıkama haznesi ve basınçlı işlemi baştan sona tüm kir birikintilerini alabiliriz. Petek temizleme bir saat cihazımızı çalıştıralım ve farkı sizde hemen göreceksiniz, tadilat işi çıkarmadan firmamızdan bu çalışmayı temin edebilirsiniz. Haramidere tesisatçı mutfak musluğu su akıtmasını onaran firmadır. Mutfak tezgahından su akıyor probleminde armatür su kaçağı tespiti işlemleri ile onarım yapabiliriz. Su kaçağı bulma mutfak tavanından su akması gibi nedenler suyun betona sızdığı bölgede oluşabilir. Asla geciktirmeyin. Kılcal da olsa tesisatta sızıntı varsa basınç ölçümü ile anlayabiliriz. Su sızıntısı eğer orası sağlam ise bataryadaki gövde ve iç aksamları tek tek kontrol ederiz. Mutfak lavabo taşından su gelmesi, akması gibi durumlarda macun çekilebilir. Kameralı su kaçağı tespiti tesisat patlağı cihazımıza yansıyor ise konumunu özel dedektör ile tarayabiliriz gerisi sorunun ne olduğuna göre onarımı içermektedir.

Haramidere tesisatçı tıkalı giderde atık alanını bulan firmadır. Lavabo açma görüntülü cihazınız varsa bu zor değildir. Bunu temin etmemek ve eski nesil cihazlar ile tıkanıklık açma çalışması tesisata zarar verebilir. Tıkalı gider açma neredeyse çamur kıvamında olan atık alanı ne kadar kalın ve geniş alana yayılmış olsa da tesisata açıcı yayı göndererek adım adım ilerletiriz. Tuvalet açma örneğin, taşan, lağım kokusu gelen tuvalet sorunu için seramik, gider borusu içine atıkla temas eden yayın çalıştırılması uzaklaştırır ve bunu birkaç sefer daha derinden yapmamız ile sorunlar yok olacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87