üsküdar bulgurlu tesisatçı

Üsküdar Bulgurlu tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , makineli petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma servislerimiz mevcuttur. Firmamız pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları tıkanıklık açma cihazları ile bulan firmadır. Bu cihazlar su kaçağı bulma cihazıyla hemen hemen aynı işlevi görürler. Bu cihazlarda bulunan kamera sayesinde boru içini rahatlıkla görüntüleyebilir ve tıkanıklığın nerede olduğunu hızlıca saptayabiliriz. Kıvrımlı yay cihazını tıkanıklığın olduğu bölgeye göndeririz. Yayın dönme gücü sayesinde atıkları parçalayabilir , delebilir ve borunun içerisinde tesisattan dışarı atılacak şekilde ilerletebiliriz. Bu sayede tesisatın içerisinde tıkanan atıkları borunun içerisinden kurtarmış oluruz. Tuvalet ve lavabo giderlerine bilinçsizce atılan atıklar genellikle tıkanmalara yol açar. Bu maddeler siz ne kadar gideri tıkamıyor zannetseniz bile ummadığınızdan daha fazla hasar verecektir.

Bulgurlu Tesisatçı Telefonları

Bulgurlu tesisatçı uygun, ucuz kalorifer temizleme fiyatları olan petek temizliği servisidir. Eviniz veya tüm bina için kalorifer temizleme hizmetlerini bizden alabilirsiniz. Petek temizleme uzun süredir temizlenmeyen peteklerin problemi sıcak su panel ve borulardan gelse bile iletimi sıkıntılı ve sınırlıdır. Radyatör temizliği ekiplerimiz termal kamera sistemleri ile sorunlu petekleri bulur ve petek suyu kontrolü yaparlar. Kombi bakımı birkaç kablo ile peteği yerinden sökmeden hatasız kalorifer temizleme işlemleri için cihazımıza eklenecek olan bir miktar solüsyon ile kirleri söker ve basınçlı su alıp, temiz suyun ilave edilerek her yere homojen yayılmasını sağlıyor ve kontrolleri yapıyoruz.

Üsküdar Bulgurlu tesisatçı kameralı şekilde boru içi görüntüleme yapıp tespit eden firmadır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde her zaman birinci tercihimiz kameralı robot cihaz kullanmaktır. Bu cihazlar sayesinde kaçağın yerini nokta atışı bir şekilde bularak gereksiz hiçbir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeyiz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıp gereksiz maliyetli işlere girmeden hızlı ve pratik bir şekilde su kaçağı bulma işimizi gerçekleştiririz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87