fatih atikali tesisatçı

Fatih Atikali tesisatçı firmamız kombi petek temizliği , cihazlı su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Kombinin daha az yakması, peteklerin daha fazla ısınması için neler yapılmalıdır sorusu için petek temizliği ve kombi cihaz bakım işlemlerini öneriyoruz. Her ikisi de aynı derecede önemlidir. Peteği yeni temizlettim ama halen soğuk, ısınmıyor diyorsanız kombideki cihaz arızası da olabilir. Biz her ikisi için de destek üretiyoruz. Kirlenmiş veya değiştirilmesi gereken kombi parçası ve bağlantı kısımları, eksiklikler ekibimizce titizlikle ayarlanır. Peteği tıkayan kirecin, pasın cihaz solüsyonu ile yıkanması ve çekilmesi gerekir. Sıvı aktarım ve çekim hortumları kullanılacağı için hiçbir petek sökülmez. Peteklerin iç kısmı dikkatlice yıkanır ve koruma sıvısından, havasının alınması ve diğer küçük işlemler dahil hepsi uygulanır. Tam iki seneye yakın petekleri yeniden temizletmeniz gerekmez.

Atikali Su Kaçağı Tespiti

Atikali tesisatçı patlayan su borusunda tamir yapan firmayız. Eski geleneksel yöntemleri kullanmadan kameralı robot cihazlarla kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Tesisatın içerisinde gönderdiğimiz kameralı cihaz sayesinde su sızıntısının olduğu yer kendisini kolayca belli ediyor. Bünyemizde bütün son teknoloji robot cihazları barındırmaktayız. Kaliteli ve güvenilir servis için bizlerle iletişime geçiniz.

Fatih Atikali tesisatçı robot cihaz kullanım fiyatları bakımından pahalı olmayan tıkanıklık açma servis ücretleri ile hizmet vermektedir. Lavabo eviye üzerine bırakılan peçete kalıntılarını ele alalım. Zamanla yumuşar, eviye kelebek deliğinden geçer gider. Keza küçük olmasına rağmen sakal uzuvları, bulaşık artığının lavaboda tıkanma yapması gibi sayısız işlemler olabilir. Tüm bunlar için spiral tel takıp gidere yönlendiririz. Bu telin arkasında elektronik kablo tutturulmuştur. Kasa şeklinde olan bir cihaz kullanıp güç aktarırız. Spiral telin saat yönünde dönmesi ile önde ve yanlarda yapışmış lavabo atığının zararsız sökülmesi sağlanır. Orada güçlü şekilde su vererek iç dizayna ek zarar vermeyecek şekilde açılması sağlanabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87