üsküdar ahmediye tesisatçı

Üsküdar Ahmediye tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma , makineli petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Soğuk kış günlerinde ısınmayan peteklere petek temizliği servisi veren firmadır. Tesisat içindeki çamurlaşma suyun bazı filtrelere geçmeden tesisatta dolaşmasına neden olmaktadır ve soğuma yapmaktadır. Petek tesisatı evi, odayı ısıtmıyor gibi problemlerde tüm petekleri getirilecek cihaz ile ön yıkama yapılması ile başlanır. Güçlü basınçlı suya eklenecek çamuru, kireci ve diğer maddeleri çözecek durumdaki ilacın eklenmesi ile tesisattaki cisimler cihazımızda birikmeye başlar. Bunu ilk ısıtma esnasındaki fark ile ortaya koyabiliriz. Tıkalı peteğin ısınması zordur. Kombinin filtresini tıkar ve kombideki sıcak su aynı kalitede peteklere geçmez. Fazladan yakıt tüketirsiniz. Temiz olduğunda ise ısınma maliyetini azaltabilirsiniz.

Ahmediye Robotlu Tesisatçı

Ahmediye tesisatçı klozet boru temizleme yapan tıkanıklık açma servisidir. Klozet giderine sıkışan çorap, ıslak mendil, peçete, yabancı cisim ve atıkların hareketi esnek, kıvrılabilen çelik helezon yay ile yapılır. Gider açma atığın ve giderin durumuna göre tam kavrama yapabilecek ufak değişiklikler ile robot cihazımıza takar ve gider içinde hareketi sağlayıncaya kadar çalıştırırız. Tıkanma açma bir vakit sonra klozetten geri gelen atık sular bir anda çekilmeye başlayacak ve gider içindeki sorunlardan tamamen kurtulacaksınız.

Üsküdar Ahmediye tesisatçı su tesisatı borularında kameralı su kaçağı bulma hizmeti veren firmadır. Kaçakların hepsini son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Test pompası , termal kamera , nem ölçer ve görüntüleme cihazı ile her türlü kaçağı tespit edip onarımını yapmaktayız. Bu sayede yapılan tespit işlemleri son kalite olmaktadır. Kırmadan yapılan bu işlemler sayesinde fazladan bir masraf ödemenize gerek kalmayacaktır. Ahmediye tesisatçı firmamızla iletişime geçerek en yakın zamana servis açtırabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87