Ahmediye Tesisatçı

Ahmediye tesisatçı Üsküdar semtinde cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı hizmetleri vermektedir. Tesisatçı denince akla ilk gelen firma olan Emir Tesisat Ahmediye halkının yüzünü güldürüyor.

Artık günümüzde gider tıkanıklıkları ve su kaçakları gibi tesisat sorunlarına zahmetsiz, pratik ve kolay çözümler getiriliyor. Geçmişte tesisat problemlerinde yaşanan sıkıntıların aksine teknolojinin gelişimi ile birlikte ortaya çıkan yeni nesil makine ve teçhizatlar insanların hayatlarını her geçen gün daha da kolaylaştırıyor. Üsküdar Ahmediye Tesisatçı da ev ya da işyerlerinizde yaşayacağınız gider tıkanıklıkları veya su kaçaklarına yeni nesil cihazlarla ve alanında uzman personelleriyle pratik ve ekonomik çözümler getiriyor. Ahmediye su tesisatçı ayrıca kalorifer petek temizliği hizmeti de veriyor.

Ahmediye Tesisatçının verdiği hizmetler:

Gider Tıkanıklığı Açma

Tuvalet, banyo, lavabo veya mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıklara görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerinin tespit edilmesinden sonra kanal açma makineleri ile müdahale edilir. Herhangi bir yerin kırılıp dökülmeden oldukça basit bir şekilde sorununuzun ortadan kaldırılmasına yarayan bu işlem gün içerisinde sizlere yönlendirilen ekip tarafından zahmetsizce halledilir.

Su Kaçağı Bulma:

Ahmediye Tesisatçı, alanında uzman personelleri ile su kaçaklarını da yine ev ya da işyerinizin herhangi bir yerini kırıp dökmeden bulup problemi ortadan kaldırmaktadır. Su kaçağı bulma işleminde akustik ses dineleme cihazları ile yapılan kontrol ile kaçağın yeri tespit edilir. Ardından tesisat test pompaları ile de sorun ortadan kaldırılır.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer peteklerinde zamanla sudaki kireçlenmelerden dolayı tıkanmalar meydana gelir. Bu durum da ısınma sorunlarını beraberinde getirmektedir. Bu durumun yaşanmaması için her 2 yılda bir kalorifer peteklerinin temizlenmesi önerilmektedir. Ahmediye Tesisatçı kullandığı modern cihazlarla petek temizliğinizi de en uygun fiyata ve zahmetsiz bir şekilde halletmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87