Kağıthane Nurtepe Tesisatçı

Kağıthane Nurtepe tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı bulma , petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kağıthane ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Nurtepe Tesisatçı Telefonları

Kağıthane Nurtepe tesisatçı kombi bar basıncı sabitleyen servistir. Su arıza tespiti aksaklık pek çok türde olabilir. Petekte paslanma su kaçağı tespiti ekiplerimizin gelmesi için önemli sebeptir. Tüm petek paneli ve boru yüzeylerine dokunarak en ufak damlama türünde ıslaklıkta bile bizi arayabilirsiniz. Kameralı su kaçağı bulma paslanmış petek borusundaki arızalı parça yerine yeni bir tane eklenerek ve sızdırmazlık testleri ile sorunu kapatabiliriz. Ayrıca petek içindeki su sızıntısını ilaçla kapatma işlemleri de uygulanabilmektedir.

Kağıthane Nurtepe tesisatçı petek, kaloriferde kırmadan tıkanma açan servistir. Kimyasal ile petek temizliği tıkanan peteği açmak için harika çözümdür. Isı verimliliği düşen peteğin havasını almak sizi kurtarmaz. Kombi petek bakımı içindeki tüm pisliklerin, sertleşmiş kirecin, tortuların ilaçlı su ve 2-3 bar aralığında basınç ile bir, iki saatlik çalışma sonrasında alınması ve cihazımızda toplanması gerekli ki peteğin içerisine maksimum miktarda su ilave edilebilsin. Kombi petek temizleme eklenecek koruma sıvısı da tesisat ömrünü uzatmaya yardımı olmakla birlikte yakıt tasarrufu, doğal gaz tüketimini azaltabilecek tesisat firması arıyorsanız bu yönde iyileştirmelerde yapabiliriz.

Kağıthane Nurtepe tesisatçı çöken, tıkanan bahçe gideri onarma, temizleme yapan firmadır. Pimaş tıkanması açma çöken bahçe gideri tesisatını yenilemek gerekebilir ve doğru noktayı bulmak için süzgeç kapağı veya atık birleşim borularında pimaşa geçecek kamera ile bakılmasını yapmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı açma o tahliye borusunda tıkanma sonraki kullanımlarda bahçeyi su içinde bırakabilir ve sorunu görerek çözüme gideriz. Bahçe pimaşının taşması tıkanıklık açma cihazındaki özel çelik yayın cihaz ile güç verilmesi sonucunda atıkları parçalaması, gerektiğinde yabancı cisimlerin geri çekilmesini sağlaması gibi pek çok adım eşliğinde sorunların kırma, dökme olmadan temizlenmesi de mevcuttur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87