esenyurt güzelyurt tesisatçı

Esenyurt Güzelyurt tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Hasar vermeden kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız onarıcı kimyasal ile su kaçağı tamiri yapan İstanbul firmasıdır. Gider, atık, petek, sıcak, soğuk, şebeke borularını kimyasal ilaç ile onarmak için onları ya basınç testi ile sınamak ya da sesleri veya sıcaklığı ölçen, gider kanalını direkt görmemizi sağlaya bazı cihazlar ile bakmamız gerekir. Örneğin, sıcak su kaçaklarını kamerayla bulmak için termal aygıtı binanın herhangi bir yerine dolaştırırız. Sıcak su geçen hatlar cihaza yansıyacak ve çok geçmeden sızıntı alanları da cihazda görünecektir. Bu kadar net ve işe yarayan hasarsız analiz teknikleri ile kalıcı onarım da uzun süre kafanızı dinlemenizi sağlayacaktır.

Güzelyurt Su Kaçağı Tespiti

Güzelyurt tesisatçı firmamız peteklerin ortası, altı, üstü ısınmıyor problemlerinde kesin çözümler sunar. Öncelikler buna neden olan her zaman hava değildir. Su geçemiyorsa zaten soğuk kalacaktır. Buna neden olan ise içindeki artmaya başlayan pisliklerdir. Biz şu anda petek temizliği için binanıza gelsek ve tekrar aynı işlemi en azından iki seneye kadar almazsanız yine aynı sorunlar olur. Ama bu işlemi düzenli bahsettiğimiz süre içerisinde yaptırırsanız kirlenmeleri almamızdan dolayı kolayca ısınan radyatör tesisatına kavuşursunuz. Cihazlara eklenen solüsyonlar pasları, kireçler çözer ve cihazdaki elekte hepsi birikir. Birkaç saat geçmeden tüm sorunların hepsi tarih olacaktır.

Esenyurt Güzelyurt tesisatçı mutfak evye lavabosunda robotla tıkanıklık açma veya küvet tıkanmasını kırmadan robotla açmak, temizlemek gibi işlemlerde bizi arayabilirsiniz. Uygulanacak teknik alınan kamera görüntüleri sonrasında basınçlı su veya kıvrımlı yay ile katı atıkları ilerletmek olabilir. Kesinlikle lağım atıklarını cihaz ile geri çıkartma gibi amacımız olmadığı gibi bir arada duran formunu zarar oluşturmayacak akıllı cihaz ile ayrışmasını sağlayarak su yardımı ile ilerletilmesini sağlıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87