beştelsiz tesisatçı

Beştelsiz tesisatçı firmamız makineli su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme işlemleri yapmaktadır. Petek temizliği işlemini makineler ve kimyasal ilaçlarla yapan servisiz. Petek temizleme servisi olarak toz parçaları, kirler içinde kalmış ve sıcak su gelse de su akışını engelleyen atıkları cihazımızla peteklere gönderiyoruz. Kombi ve havlupan girişleri kullanılıp devir daimden sonra tüm bu atıklar itinalı şekilde kanaldan çekilir ve cihazımızda sıkıştırılır. Kirli petek suyunu değiştiren firma olarak bu atıkların alınmasından sonra sıcaklık artışı ve doğal gaz tasarrufu etkileri ile sıcak bir kış ayı geçirebileceksiniz.

Beştelsiz Tesisat Ustası

Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı su sızıntısı yapan su tesisat borusunu makineyle gösteren cihazlar kullanan firmayız. Üst kat banyosundan su akıyor ise komşunuzun evde müsait olduğu bir gün bizi arayınız. Alakalı kata çıkarak su kaçağı tespiti için bazı testler yapalım. Üst kat komşunun banyo su tesisatını makineyle düzgün bir şekilde araştırmak için test pompası, termal kamera ısı cihazlarına, ses detektörü su seslerine, gider içi kamera atık kanalı içine ve bazı detektörler ile tadilatsız analiz yaparız. Ortaya çıkacak sonuç ile aynı günde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Beştelsiz tesisatçı sürekli tıkalı durumda olan tuvalet ve lavaboyu açabilecek deneyimli ustalar olarak tıkanıklık açma makineleri ile işlemleri öneriyoruz. İnsan gücü ile bir yere kadar varırsınız. Sizlere kanallarda görüntüleme imkanı sağlarken, kanal içine sıkışan gıda artıkları, yabancı cisimler, atıklar yani kısacası ne olduğunu görerek ilgili atık gideri içine geçebilecek yaylar ile sonuç alıyoruz. Bu yaylara atıkları geri çekmek, parçalamak için ufak aparatlar takarak her işlemin sonunda tekrar kameralarla bakarak sorunları gerçek anlamda yok ettiğimize emin olmaktayız. Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı firmamızı en kısa sürede arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87