kadıköy zühtüpaşa tesisatçı

Kadıköy Zühtüpaşa tesisatçı firması olarak peteklerin içerisinde biriken pisliği kombi petek bakımı , son teknoloji cihazlarla kırmadan tıkanıklık açma ve su borularında meydana gelen patlağı su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Zühtüpaşa tesisatçı petek çürümesini engelleyen servistir. Peteğin içini koruyan sıvı vardır ve temizlemeden sonra temiz suyla beraber peteklere aktarılırken tüm alanı kaplar ve uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Getireceğimiz cihaz ile peteği ön yıkama yaparak açık duruma getirilen tüm petekler ile ilacın eklenmesine geçilir ve zorlu kireç, pas, tortu maddeleri tamamen uzman İstanbul petek temizliği servisimiz ile alınır. İsteğe bağlı olarak kombi bakımı, temizlenmesi, arızalı parça değişimi gibi pek çok araştırma sunulabilir.

Zühtüpaşa Tesisatçıları

Kadıköy Zühtüpaşa tesisatçı tesisat su borusu yeri bulan firmadır. Kırmada kaçak yapan tesisat su borusu bulma su kaçağı tespiti cihazı ile yapılabilir. Su tesisatının yerini belirlemek için öncelikle karşımızdaki sıcak su boruları ise termal kamera ile istediğimiz tüm yüzeyleri tarayabiliriz ki bu çalışma sırasında ekrana kaçak noktaları da görebiliriz. Bilgisayardaki tarama verileri sesi de analiz edebilir ve şebeke borusundaki sızıntı noktalarındaki gürültüleri dedektör ile takip ederek yine hasar vermeden yerini saptayabiliriz. Örneğin, lavabonun duvarından su akıyor ise oradan geçen ve sızdıran temiz su borusu fayansı bile kırmadan önce basınç testi, ardından ses dedektörü ile hemen bulunabilir ki bu da fazla bir tadilat yapmadan çözüm demektir. Kırmadan su kaçağı tespiti işleminde sektörde lider firmalardan bir tanesi durumundayız.

Kadıköy Zühtüpaşa tesisatçı yağlanmış gideri açan firmadır. Mutfağın yağlanan giderini tıkanıklık açma robotu ile güzelce temizleyebiliriz. Ne kadar yapışmış ve iyice yerleşmiş olsa da gider içine önce kamera takıp saç, kıl artıklarını görüntüleyip, nerede olduğunu anladıktan sonra temizlemeye robot cihazın yayı ile yapabilirken, su sıkarak basınç gücünden yararlanılması sonucuna da gidebiliriz. Her ikisinde de tadilat ihtimali yoktur, rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87