Tesisatçı

Tesisatçı olarak teknolojiyi kullanarak hizmet vermekteyiz su kaçağını kameralı sistemlerle nokta atışı buluyoruz , tıkanıklığı robot cihaz ile kırmadan açıyoruz ve iyi ısıtmayan petekleri özel temizleme kimyasalları kullanarak makine ile temizliyoruz. Servislerimiz hakkında kısa bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Tesisatçı her zaman birinci sınıf hizmetten yana olmuştur. Devamlı su sızdıran ve damla damla dökülen musluk ve bataryalardaki küçük gibi görünen problemlerde dahi bizi arayabilirsiniz. Uç kısmındaki filtre bölümündeki kirlilik ve contalar, boru sistemleri ile batarya arasındaki kısımlarda suyun akışını durduran mil gibi kısımlarda sorun olabilir. Bu parçaların maliyeti çok düşük fakat siz yine de bizleri arayarak uzmanından destek alın. Su kaçağı tespiti hızlı aşılabilecek bir problem olup ihmal etmeyiniz.

Tesisatçı çalışanlarımız ile gider içlerindeki en ücra köşeler ve hiçbir insanın veya mekanik olmayan cismin gidemeyeceği kısımlara hızlıca ulaşmaya devam ediyoruz. Bunun için becerikli bir kanal açma cihazımız vardır. Tıkanıklık açma vazifesinde çok eskiden borulara ulaşmak için fayans kırılması yapılması gerekiyordu. Fayans yoksa matkap ile beton kırılması da bir ihtimaldir. Boruya ulaşılır, içi tek tek temizlenir ve boru sağlamsa tekrar takılırdı. Sonuç olarak ağır masraflar ve belki 100 TL gibi rakama bitirilebilecek bir işlem baya masraflı oluyordu. Fakat artık günümüzde bizim firmamızı tercih eden İstanbullulara yüksek standartlarda bu tip sorunlar olmadan hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tesisatçı olarak hedeflerimiz peteklerdeki su yoğunluğunu artırmaktır. 10 metrekare tüm peteklerdeki su miktarı diyelim. Petek temizliği uzun süre yapılmıyor ve her sene apartman bodrum katlarında peteklere su dolduruluyor. Bu suyun kireç ve kirli olması maalesef sizi direk ilgilendirmektedir. Yavaş yavaş 9,5-9 metrekare derken su seviyesi azalmaya başlar. Çünkü içindeki atıklar boşlukta suyun geçmesine izin vermez. Bu nedenle hava tahliyesi yapsanız bile atık olmasından dolayı maalesef tam ısınamıyorsunuz. Fakat bizi şimdi arayarak destek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87