pendik velibaba tesisatçı

Pendik Velibaba tesisatçı firması olarak robot makineli cihazlarla tıkanıklık açma , peteklerin içerisinde biriken atıkları sökmeden kombi petek temizliği ve su borularında meydana gelen su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Velibaba tesisatçı acil tuvalet açan firmadır. Tuvaletim sürekli tıkanıyor diyorsanız gider içinden pimaş boruya müdahale cihazını öneriyoruz. Seramiği, betonu, pimaşı kırmaya gerek kalmadan tıkanıklık açma işleminden söz ediyoruz ve gidere göre çok küçük çapa sahip çelik bir yayı kanala gönderiyoruz. Asla kanalda kopmaz ve zarar vermez. Cihaza diğer ucunu takıp, titreşimin yayılması, sabit atığın hareketi ile daha derine gönderilmesi ve atık kanalından tam anlamı ile gitmesi için her türlü profesyonel hizmeti yapmaktayız.

Velibaba Tesisatçı Numaraları

Pendik Velibaba tesisatçı faturalı, uzman, güvenilir petek temizliği servisidir. Mobil gezen değil, köklü bir firmayız ve kalorifer peteklerini soğutan kir, tesisat yanlış bağlantı, cihaz arızası ne ise araştırıp kısa sürede bulabiliriz. Bazen petekler son derece temizdir fakat kombide ısıtılan su yeterince sıcak değil veya verimli şekilde pompalanması yapılamayabilir. Filtre tıkanmış olabilir ve hepsini araştırabiliriz. Sorun petek suyundaki kirlilik ise tesisatı cihazımız ile ön yıkama aşamasına tutarız ve ilaç eklenerek içindeki tüm pisliklerin suda salınmasını sağlarken, eş zamanlı gönderilen 2-3 bar basınçlı su ile tamamen kir öbeklerini alabiliriz. %40’a kadar petek ısı, sıcaklık artışı, petekli evde doğal gaz faturasını düşürme, azaltma amaçlı pek çok sonucu bu hizmet ile alabilirsiniz.

Pendik Velibaba tesisatçı lavabo altı su kaçırmasını çözen firmadır. Lavabo seramiği, taşı çatlamış ise su kaçağı tespiti ekibimiz o noktaya macun çekebilir. Bazen duvar içinden su kaçıran lavabo temiz su borusu olabilir ve alt kata akabilir, bu durumda basıncını ölçeriz ve sızdırıyor ise boyutuna göre yerini tam olarak görüntüleyebilecek dedektör ile bulunması veya tesisatın içini ilaçla kapatma tekniği ile sorunu durdurabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87