bayrampaşa yıldırım mahallesi tesisatçı

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı arıza tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kimyasal ilaç ve cihazla petek temizliği ısıtma kalitesini arttırır, yakıt tasarrufunun önünün açmaktadır. Isı farklılıkları oluşan, ılık kalan petek sorunu hava birikmesi ve içindeki kireç gibi maddeler olup , her ikisini de kontrol ederek getireceğimiz cihaz ile ilaç eklenerek içerisindeki kirli suları , kireç ve tortu gibi maddeleri odluğu gibi alırız. Peteğin içerisine eklenecek maksimum miktarda temiz su ve koruma sıvısının da ilave edilmesinden sonra farkı ilk ısıtma anında göreceksiniz. Çok az enerji ile çok fazla tasarruf sağlayacanızdan emin olabilirsiniz.

Yıldırım Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Yıldırım Mahallesi tesisatçı mermeri , duvarı ve fayansı kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapan firmadır. Apartman gibi yerleşim yerlerinde su sızıntısının yerini saptamanın birden fazla yolu vardır. Banyo tavanında kararma gibi belirtiler sizi bulmuş olabilir. Tavan yani üst katın zemine değdirilen gelişmiş mikrofon alıcıları sürekli su sesi yapan gürültülerin yerini saptamamızı sağlar. Sızıntı noktasını bulmak için zemindeki gidere kamera yerleştirilmesi , zemine termal kamera tutarak sıcak su borusunda kaçak var ise bulunması , test pompası ile sırf o dairedeki temiz su hatlarındaki basınca bakarak kaçak olup olmadığının anlaşılması gibi hasarsız yöntemler ile tam yerini bulur ve onarımını yaparız.

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi tesisatçı uzman kanal içi inceleme ekiplerimiz ile tıkanıklık açma çalışması hiç olmadığı kadar kısa ve net sonuçlar üretecek şekilde devam edebilir. Sizlerde hayatınızdan hassas bir şekilde bu problemlerin çıkartılmasından yanaysanız Bayrampaşa Yıldırım tesisatçı ekibimizi arayın ve sorunu ortadan kaldıralım.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87