Bayrampaşa Yıldırım Tesisatçı

Bayrampaşa Yıldırım tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme servisi verilmektedir. Tesisatçı olarak son teknooji cihazlarımızla aynı gün içinde ev ve işyerlerine servis hizmeti sağlamaktayız.

Bayrampaşa Yıldırım Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Yıldırım mahallesi tesisatçı ustalarımız atık borusundan böcek, solucan gelmesi gibi durumlarda atık su tesisatı içerisine kamera yerleştirerek kırılan kanal borusu varsa hemen bulabilir. Kırılma veya sızdırmanın atık kanallarındaki tam çözümü parça değişimidir. Çünkü kimyasallar içerisinden ağır atıkların geçtiği bu bölgelerdeki basıncı maalesef yeterince taşıyamamaktadır. Yalnız kameralı analizler ise tadilatın boyutunu yalnızca kırılan parça kadar olmasını sağlayarak sorunu artırmamaktadır. Bayrampaşa Yıldırım tesisatçı ile su geçişi esnasında ses yapan boruları düzeltmek için Bayrampaşada Yıldırım mahallesi su tesisatçısı olarak yanınızdadır. Bazen iç çaplarında daralmalar, boru çapının doğru bulunmaması gibi durumlar olabilir. Yan etkileri suyun geçişinde borunun hafif sallanması veya basınç probleminden dolayı bir hayli randımansız çalışması da olabilir. Bunları gidermek hayat standardınızı yükseltecektir. Bazen ise atık su kanallarında su akışı sağlanamaz. Kanalizasyon borusunun tıkanmasını en iyi açabilecek yöntem ise direkt atık kanalına girebilecek bazı açıcı cihaz başlıklarının kullanılması ve bu alanda birinci sınıf işçilik üretebilecek robot sistemleri tercih etmekteyiz. Ayrıca kanalizasyon borusunda ezilme, kırılma, yırtılma, erime gibi problemler varsa kamera ile hemen görebiliriz.

Bayrampaşa Yıldırım tesisatçı ile petek su kaçağı tespiti cihazı yani termal kameralar ile sızdıran kısmı bulabilir, kimyasallar ile sızdıran metalin tamamen kapanmasını sağlayabiliriz. Kombi sıcak su borusu delinmesi, sızıntısı varsa keza aynı teknik ile sorunu daha fazla büyümeden yok edebiliriz. Emir Tesisat kalitesi ile çok geçmeden binalarınızdaki sorunlar garantili olarak ortadan kalkacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87