Tuvalet pimaşı tıkandı nasıl açarım

Tuvalet pimaşı tıkandı nasıl açarım ? Bireysel yöntemler kısıtlıdır pompa veya lavabo aç kimyasalları işe yaramadıysa mutalaka bizi arayınız. Robot teknoloji ile tuvalet açan tesisatçı olarak kırma dökme yapmadan makineli hizmet veriyoruz.

Tuvaleti Açmak İçin Ne Yapıyoruz

Tuvalet tıkandı pimaşı nasıl açarım diye dert etmeyin Emir tesisat İstanbul genelinde robot makineli tuvalet açma servis hizmeti vermektedir. Tuvalete bir şey kaçmış olabilir veya atılan selpaklar es kısmında birikmiş ve artık su yavaş gidiyor olabilir. Tuvalet pimaşı tıkandı ise hemen bizi arayın en ucuz tuvalet açma fiyatlarımızla yüzünüzü güldürüyoruz. Pimaş boru tıkanıklıkları kırmadan zahmetsizce açılır. Bunu yapabilmek için sıhhi atık kanalı içinden kırmadan temizlik yapabilecek cihazların kullanılması gerekir. Çoğu tıkalı lavabo için bireyler kendileri bazı toz deterjanlar ile kanalların rahatlatılması gibi işlemlerin uygulanmasına geçebilir. Evet, gerçekten işe yaradığı olur, kısmi rahatlamalar olmasından dolayı kesin sonuç değildir.

Tuvalet gideri tıkandı sular gitmiyor geri geliyor gibi soru işaretlerinizde kesinlik vaat ediyoruz. Örneğin, mutfak lavabosunun tıkanmasının sebebi pek çok yemek artığı olabilir. Salata yaparken tahtada biriken artıkları yıkarken zamanla birikmeler olur. Keza lavabo kanalına sıkışan çeşitli bulaşıkların üzerindeki irili, ufaklı maddeler de olabilir. Biz tüm bunlar bahsettiğimiz kanallarda kameralı araştırma ile yerlerini bulmaktayız. Bazen ise eviye bölmesinde süzgeç olmayan binalarda daha büyük çapta çatal kaşık, cam kırıkları veya farklı nesnelerin bulunması da mümkündür. Hepsine aynı şekilde yaklaşılması sorundur. Çünkü cam kırığı varsa, lavabo kanalında delinme meydana getirmiş mi, sağlam mı gibi soru işaretlerine de bakmamız gerekir. Eğer böyle bir vaka varsa hemen parça değişimi için cihazımızın önemli desteği içerisinde yerleri bulunur. Eğer ki hiçbir zedelenme yoksa, tadilat da olmayacaktır ve su püskürten bir cihaz ve dikkatli şekilde kameralı sistemimiz ile gözlem yapılması usulü ile yarım saate kalmadan tamamen atıklardan arındırabiliriz.

İstanbul’da lavabo eviye tıkanması için teknik servis gibi işlemlerde tam çözüm sunuyoruz. Keza banyo kanalının taşma yapması veya banyo suyunun geri gelmesinden tutunda tuvalet gibi kanalların makineli içten temizlenmesi gibi durumlarda da bizleri arayınız. Tuvalet pimaşı tıkandı nasıl açarım diye düşünmeden ….

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87