şişhane tesisatçı

Şişhane tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı tespiti servislerimiz mevcuttur. Bodrum, zemin kat tıkanıklık açıcı firmadır. Hangi katta olduğunuz tabi ki işimizi yapmamız için engel değildir. Gider içerisinde atıklar geri basma yapmasını sağlar ve evinizdeki örneğin tuvalet taşmaya başlayabilir. Tuvalet geri basması kesin çözüm için tıkanıklık açma robotu ile gider kontrol edilerek atığı parçalayarak ufalması ile hareketini sağlayacak açıcı cihazın kullanılması gerekir. Giderin çapı ve ne olduğuna bağlı olarak banyo gideri dahil pek çok atık kanalı içerisinde bu işlem uygulanabilir ve olası bir su sızıntısı vakası da kamera ile kontrol edilebilir.

Şişhane Kameralı Tesisatçı

Beyoğlu Şişhane tesisatçı tesisat petek temizliği servisleridir. Tesisat içindeki çamurlaşma suyun bazı filtrelere geçmeden tesisatta dolaşmasına neden olmaktadır ve soğuma yapmaktadır. Petek tesisatı evi, odayı ısıtmıyor gibi problemlerde tüm petekleri getirilecek cihaz ile ön yıkama yapılması ile başlanır. Güçlü basınçlı suya eklenecek çamuru, kireci ve diğer maddeleri çözecek durumdaki ilacın eklenmesi ile tesisattaki cisimler cihazımızda birikmeye başlar. Bunu ilk ısıtma esnasındaki fark ile ortaya koyabiliriz. Tıkalı peteğin ısınması zordur. Kombinin filtresini tıkar ve kombideki sıcak su aynı kalitede peteklere geçmez. Fazladan yakıt tüketirsiniz. Temiz olduğunda ise ısınma maliyetini azaltabilirsiniz.

Şişhane tesisatçı mutfak gider çatlağını su kamerasıyla bulan firmadır. Mutfak boru kırıkları, çatlama, su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan ekibimiz gidere kamera takar. Kablo ile sarkıtır. Görüntüleri izler ve sızıntı alanını bulur. Çözüm de o su sızıntısı noktası kadar küçük alanı kaplayacaktır ve size bilgisi verilerek, neler yapılacağı hakkında işlemlere onayınız ile geçilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87