ataşehir yeni çamlıca tesisatçı

Ataşehir Yeni Çamlıca tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli su kaçağı bulma ve ilaçlı petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Usta ve deneyimli ekiplerimiz bir araya gelince bu alanda sarf etmiş oldukları eğitimlerden bilgi ve donanımlarını ortaya koyunca hızlı bir çalışma yapabiliyoruz. Petek temizliği asla yarım saat içerisinde bitmeyecek bir işlemdir. Her ne olursa olsun tüm peteklerdeki atıkların tam olarak çıktığından emin olmalıyız. Kombiye veya havlupana yapılan bağlantılar ile bu noktaya en uzak odadaki petekteki kirlilik bile sıradaki peteğe gidip gelirken atıkların tazyikli su ile dolaşması anlamına gelecektir. Bu dolaşım ile su akışkanlığı gücü bir araya gelince zaten hızlı bir döngü elde ederiz. Yalnız 30 metre ilerideki bir petekteki atık haliyle hemen temizleme cihazımıza gelmez. Bu nedenle titiz bir işçilik ile verim aldığımız kimyasalları kullanarak bu bölgeleri olduğu gibi açabiliyoruz.

Yeni Çamlıca Su Kaçağı Tespiti

Yeni Çamlıca tesisatçı su sızıntısı telefon numaralı 7/24 açık olan servisiz. Uygun fiyatlı su borusu kaçağını robotla kırmadan bulan su tesisatı firması olarak su kaçağı tespiti birinci sınıf cihazlar kullanmaktayız. Su kaçıran boru hangi katta olursa olsun gerekirse her katı inceleyerek basınç testi yaparak sorunun yerini görürüz. Su borusu içinden kaçak tamiratı yapan ilaçla onarım sıvıları bizde mevcut ve işlemin ardından sızıntıyı durdurma durumlarını inceleyerek kalıcı sonuçlar alabiliriz. Betonun içinden devamlı gelen su seslerini detektör ve az önce bahsettiğimiz test pompası birlikte kullanılarak da yerlerini bulunur ve ona göre kalıcı onarımlar da yapılabilir.

Ataşehir Yeni Çamlıca tesisatçı taşmış tuvalet kanalını kırmadan açma makinesi olan servistir. Makineli tıkalı tuvalet gideri açan tesisat ustaları olarak tıkanıklık açma robotu kullanımına önem veriyoruz. Atıklar çamur gibi üst üste birikerek yatay düzlemleri doldurabilir. Onları kavrayabilecek türde yay sistemleri vardır. Elektriksiz yani insan gücü ile olan yöntemler zarar verici, çatlama, kırılmalara yol açabilme durumları vardır. Fakat biz baskı oluşturmadan kameralı sistemler ile araştırarak açma işlemlerini yapmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87