ümraniye parseller tesisatçı

Ümraniye Parseller tesisatçı olarak cihazla su arıza tespiti , robotla tıkanma açma , makineli ve ilaçlı petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Pimaşın sürekli taşma yapması, pimaştaki atıkların geri gelmesi tıkanıklık açma robotu kullanan İstanbul tesisat firmaları olarak yani bizim için iyi sonuçlar verecektir. Üst üste binen ve cihaz ile güç verilmesi ile katmanları açılabilen, atığa temas ederek yerlerinden eden uzunca bir düzenek olup kanal içlerinde yönlendiririz. Ev ve ana giderler için farklı yay sistemleri vardır ve aynı aygıta bir kamera ekleyerek giderdeki sayısız nesnelerin ne derece temiz hale geldiğini de görebiliriz.

Parseller Tesisatçı Numaraları

Parseller tesisatçı ısı göstergesine sahip termal kamera bina , duvar ve fayanstaki sıcak su sızmasına yönelik su kaçağı tespiti yapmakta ve orada hasarsız işlemleri uygulamaktadır. Belli derecelerde ilgili borudan geçecek şekilde su aktarımı yaparız. Artık makinemizi istediğimiz yere tutarak sızma noktaları ve duvara yönelik ıslatılan yerleri bulabiliriz. Onarımlarda bu doğruluk üzerinde devam eder ve gereğinden fazla tadilat yapmayacak olan firmamız ile güvende olacaksınız.

Ümraniye Parseller tesisatçı ısınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getiren firmadır. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak petek içerisinde biriken yabancı cisimleri evinizde bulunan tuvalete bağlayarak oraya aktarırız. Evinizde bulunan petekleri tek olarak temizlemeyiz. Petek temizleme servisini aradığınız zaman tek bir petek için değil evinizde bulunan bütün peteklerin temizliği yapılır ve bu göre bir fiyat verilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87