ümraniye şerifali tesisatçı

Ümraniye Şerifali tesisatçı firması olarak su borularında meydana gelen kaçakları kameralı su arıza tespiti , lavabo ve tuvalette meydana gelen tıkanıklıkları tıkalı gider açma ve peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri temizlemek için kombi petek temizliği servislerimiz mevcuttur. Ümraniye Şerifali pimaş açma lavaboyu en iyi kırmadan açan servistir. Yemek artıkları , çay atıkları lavaboyu tıkayabilir ve pimaşta daralmaya neden olabilir. Lavabo açıcı toz , sıvı ilaç gibi vs. ilaçlar lavabo tıkanıklığı açma işleminde yanlış ve kesin çözüm değildir. Kameralı cihazlarla lavabo tıkanması açma işlemini yapmaktayız. Kanaldaki tüm atık birikme noktaları bulur ve o alandaki atıkları pimaşa zarar vermeden açıcı yay sayesinde açarız.

Şerifali Tesisatçı Telefonları

Şerifali tesisatçı peteğe zararsız ilaçlarla petek temizleme servisi veren firmadır. Cihazla peteğin içini temizleme çalışmaları tortu ve kireç ile kaplı sıcak suyun gitmesini engelleyen peteğin yabancı maddeleri temizleyip daha sıcak hale gelmesini sağlar. Kombiye ve peteğe bağlanan makine temizleme işleminde petek sayısına göre ve peteklerin durumuna göre kimyasal ilaçlı basınçlı su verilir. Tüm maddeler kesin olarak çözülmekte ve kırmadan sökmeden petek bakımı yapılmaktadır.

Ümraniye Şerifali tesisatçı üst kat tavanından akan su yerini bulan firmadır. Üst kat komşunuzun mutfak , banyo , tuvalet tavanından temiz su akıyor ise komşunuzun evde olduğu bir gün su kaçağı tespiti ekibimizi arayıp su sızıntısını hemen bulmanızı sağlayalım. Bakılan her daire için ayrı bir fiyat verilir. Bünyemizde bütün su kaçağı bulma cihazlarını bulundurmaktayız. Hiçbir kırma dökme yapmadan noktasal tespit yapmaktayız. En az hasar ve maliyet kapsamında ilerleyen firmamızla en yakın zamanda irtibata geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87