eyüp akşemsettin tesisatçı

Eyüp Akşemsettin tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti ,kombi petek bakımı , tıkalı gider borusu açma ve kanal tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktayız. Kameralı tesisatçı firmamız tıkanan lavabo açıcı servistir. Lavaboya dökülen saç, kıl, yemek artığı gibi oluşumlar plastik gideri daraltır, geçiş ihtimalini azaltır ve tıkanma açma bu nedenle olur. Robotla tıkanıklık açma bazen tesisatta çökme de buna neden olabilir ve neyin olduğunu anlamak için tesisata kamera takıp, atıkları görüp ardından tıkanıklık açma cihazındaki aparat ile temizlenmesi için ileri yönlü aktarım veya geri çekilmesini sağlarız. Pek çok fonksiyon mevcuttur ve tüm nesneleri olduğu gibi temizleyebiliriz. Tuvalet açma üstelik hasar vermeden bunu uygulamaktayız.

Akşemsettin Tesisatçıları

Akşemsettin tesisatçı tavandan su damlamasını bulan su sızıntılarını onaran servistir. Banyo tavanında leke , kararma oluştu gibi durumlar kokulu ise atık borularında su kaçağı tespiti yapmamızı gerekli kılabilir. Herhangi bir çapa sahip gider borusuna kamera takılması sonucunda sızıntı yerini direkt görebiliriz. Hatta çok küçük bir kayıp ise onarma sıvıları da mümkündür. Gider borusunda conta çıkması veya yerleştirilmemiş olması, ek yerlerindeki arızalar, gider borusunun kırılması gibi sayısız durumlar olabilir ve önlemler bu cihaz verileri ile kısa sürede garantili olarak sunulabilir.

Eyüp Akşemsettin tesisatçı peteklerde soğukluk olması düzeltilebilir. Peteklerin soğuk olmasının nedeni su akışı kesen kireç gibi maddelerdir ki kombiniz varsa filtresini de bir vakit sonra tıkayacaktır. O maddelerden kurtulmak için petek temizliği ekibimizi aramalı ve tüm petekleri kapsayacak şekilde ön yıkama , ilaçlı petek temizleme işlemi ile devir daim sırasında tüm maddeleri cihazımın içerisinde kalmasını sağlayalım. Bu temizlik sonunda petekleriniz eskisinden daha iyi ısıtarak düşük enerji harcayarak çok fazla tasarruf sağlayacaksınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87