ataşehir yenisahra tesisatçı

Ataşehir Yenisahra tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı bulma , robotla tıkanıklık açma ve ilaçlı kombi petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Petek temizleme firmamız petekleri sökmeden kombi petek temizliği servisi veren tesisatçıdır. Eski yöntem petek temizleme işlemlerinde temizlenecek olan peteklerin hepsi yerinden sökülürdü. Bu da fazladan maliyet ve süre kaybına yol açardı. Bu maliyet ve zamanı aza indirmek için petek temizleme makineleri ile işlemlerimizi yapmaktayız. Cihazımızı kombiye veya banyo peteğine bağlar işlemimize başlarız. Peteğin içerisine basınçlı su vererek tesisat içerisinde çalkalama işlemi yaparız. Gelen pis suyu ise banyo tuvaletinden aşağı boşaltırız. Sonrasında peteğin içerisine petek temizliği ilacı dökerek kireç , tortu ve çamur gibi oluşumların belli bir süre meydana gelmemesini sağlarız. Çünkü en az 2 yıl içerisinde temizliği yapılmayan peteklerde bu oluşumlara tekrardan sıkça rastlanmaktadır. Bu işlemleri her petekte uygulayarak devam ederiz.

Yenisahra Robotlu Tesisatçılar

Yenisahra tesisatçı taşan banyo giderini açan firmadır. Banyoda tıkanıklık açma işleminde taşan gider içerisine açıcı yay gönderilmesi ile başlar. Yay atık noktalarına gelir ve cihazdaki dönüş hareketi ile parçalanır. Tesisat borusuna zarar verilmez. Yay , robot cihazdaki dönüş gücü haricinde ekibimizin daha derine yayı ilerletmesi nedeniyle , en uzaktaki noktalara kadar ulaşır ve kamera ile o noktaların temiz duruma geldiğine emin oluruz. Kaliteli ve güvenilir robotla tıkanıklık açma işlemi için bizlerle iletişime geçiniz.

Ataşehir Yenisahra tesisatçı kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmadır. Su kaçaklarının yerini bulmak eski dönemlerde bir hayli zordu. Çünkü teknolojinin yetersizliği yüzünden her taraf kırılıp dökülüyor yine de bazen su kaçağı bulunamıyordu. Şimdiki zaman da firmamızında kullandığı kameralı cihazlar en çok tercih edilen su kaçağı bulma yöntemlerinden bir tanesi durumuna geldi. Bu cihaz tespit aşamasında duvar veya zemini kırmadan kaçağın yerini bize göstererek onarım için yapılacak zamanı kısaltıyor. Su sızıntılarını hızlı , kolayca ve pratik yolla bulmak ve en az hasar ve maliyet kapsamında ilerlemek için bizlerle iletişime geçiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87