merdivenköy tesisatçı

Merdivenköy tesisatçı firması olarak son teknoloji kırmadan tıkanıklık açma , peteklerde biriken yabancı maddeleri kombi petek temizliği ve su borularında meydana gelen hasarları su kaçağı bulma işlemlerini bulmaktayız. Cihazla yapılan su kaçağı tespiti servisidir. Su kaçakları kırma yapılmadan nokta görülebilir. Örneğin duvarda hiçbir ıslak alan göremiyor olabilirsiniz. Fakat elinizle dokunduğunuzda hafif nemli olduğunu fark ediyorsunuz. O alana termal kamerayı tutar ve duvardaki nemlenme, ıslanma bölgesini araştırarak, oradan tesisat geçiyor mu, geçmiyorsa suyun ıslaklığını cihazla takip etme, yan veya üst kata ilişkin sızıntı noktasını tam olarak bulma gibi işlemler uygulayabiliriz.

Merdivenköy Tesisatçıları

Kadıköy Merdivenköy tesisatçı banyo yer süzgecinden su çıkmasını açan firmadır. Ana boru tıkanması buna neden olabilir. Her ihtimal karşılık kanala kamera takıp sorunu kısa sürede anlamaya çalışırız. Tesisatın içerisine su, ilaç, açıcı kimyasal dökmek işe yaramaz. Banyo yer süzgeci açıcı tıkanıklık açma cihazına ait çelik yayın gidere takılması sağlanır. Atıklara gelmesi ilerleme olmadığı zaman belli olur. Kumanda haznesinden uç hazneye takılan yayın dönmesi sağlanır. Atık ufalanır, kenarda ne kadar cisim varsa temizlenmiş olur ve içindeki sularla birlikte kanaldan akıp gider ki bunu kamera ile mutlaka kontrol ediyor ve eksik işçilik üretmişsek hemen telafisini yaparak, sorunsuz kullanmanızın önünü açıyoruz.

Merdivenköy tesisatçı petek yarısı soğuk şikayetini bitiren firmadır. Peteğin yarısı soğuk ise suyun gidemediği, sıcaklığın engellendiği bazı kireç gibi maddeler vardır. Onları çekmek içi cihazımızdaki petek temizliği solüsyonu aktarıp, güzelce hareketlenmesini sağlarız ki bunu da basınçlı motor ile yapmaktayız. Tüm kir maddeleri alınırken, doğal gaz petek temizleme işleminden sonra sıcaklıkta önemli bir artış ve ilk faturanızda ise yakıtı kendiniz kontrol ediyorsanız tasarruf elde edebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87