tuzla anadolu mahallesi tesisatçı

Tuzla Anadolu Mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve cihazla petek temizliği servisleri vermektedir. Kalorifer için ilaç ve makine kullanan petek temizliği İstanbul firmasıyız. Profesyonel ustalarımız kalorifer temizleme fiyatlarında indirimli olarak sizlere destek olmaktayız. Petek sayısına göre ödemeleri almaktayız. Bizi aradıktan sonra aynı gün hizmet alabilirsiniz. Merkezi ısıtmalı daireler, kalorifer ile ısınan evler, zeminden ısıtmalı evlerde, bir iki saatte bitirilecek işlem için havlupan ve petek kenarı gibi kısımları cihazımıza bağlayıp çalıştırıyoruz. Çekilecek kirli maddelerin tamamını almak için güçlü çözücüler ekliyoruz. İçerideki suyun arıtılması ve temiz şebeke suyunun peteklere gönderilmesi ile sonraki ısınmadan itibaren daha yüksek ısıları görebileceksiniz.

Anadolu Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Anadolu Mahallesi tesisatçı en iyi makineler ile tıkanıklık açma işlemini tek seferde yapmaktayız. Her pis kanalı robot kullanarak tam olarak temizlemek mümkündür. En avantajlı kısmı silindir kısmındaki gider borusunun iç kanalından ilerlemektedir. Duvar yıkılarak gider içine ulaşılması değil tuvalet veya lavabo gibi haznenin içine atık geçiş yolları güzergahından başlayarak bahsettiğimiz cihaza takılacak bir tel, kıvrımlı yay ve atık delme amaçlı bir aparat takılması ve güç verilmesi ile yapılmaktadır.

Tuzla Anadolu Mahallesi tesisatçı hızlı ve hemen su kaçağı tespiti yapabilmek ve kaçak nedeni ile fazla gelen su faturası problemini durdurmak için bazı teknikler kullanmaktayız. Eğer şebeke borusuna dair basıncı ölçersek su kaybı olup olmadığını da bulabiliriz. Daha çok ses çıkartmayan vakalarda bunu yapıyoruz. sızdırmazlık testlerinin bir bölümü olup cihaz ekranında problemi görürsek şebeke borusu için kullanılabilir ilaçlı kapatıcı göndererek o noktaların tamamen durdurulmasını sağlıyoruz ve ölçümlemeyi tekrar yapıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87