gaziosmanpaşa yıldıztabya tesisatçı

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kireç ve tortu biriken petekleri sökmeden kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Yıldıztabya tesisatçı kameralı robot cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Her türlü tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Tuvalet ve lavabolara atılan havlu kağıtlar , yemek artıkları gibi şeyler giderleri tıkamaktadırlar. Bu gider tıkanıklıklarını açmak için gider açma cihazını kurmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde tıkanıklığın yerini kolayca bularak açmak için işlemlere geçmekteyiz. Açıcı yay aparatı tıkanıklığın olduğu bölgeye göndererek dönme gücü sayesinde sıkışmış ve sertleşmiş atıkları tesisattan aşağı atıyoruz.

Yıldıztabya Kameralı Tesisatçı

Yıldıztabya tesisatçı kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmadır. Su kaçaklarının yerini bulmak eski dönemlerde bir hayli zordu. Çünkü teknolojinin yetersizliği yüzünden her taraf kırılıp dökülüyor yine de bazen su kaçağı bulunamıyordu. Şimdiki zaman da firmamızında kullandığı kameralı cihazlar en çok tercih edilen su kaçağı bulma yöntemlerinden bir tanesi durumuna geldi. Bu cihaz tespit aşamasında duvar veya zemini kırmadan kaçağın yerini bize göstererek onarım için yapılacak zamanı kısaltıyor. Su sızıntılarını hızlı , kolayca ve pratik yolla bulmak ve en az hasar ve maliyet kapsamında ilerlemek için bizlerle iletişime geçiniz.

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya tesisatçı peteklerde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşmayı kolay ve pratik yolla kombi petek temizliği hizmeti vererek temizlemektedir. Petek temizleme özel makineli cihazlarla yapılmaktadır. Petek temizleme makinesi bir peteğe ya da kombiye bağlanarak çalkalama işlemine başlanır. Bu çalkalama işleminde peteğin içerisindeki pisliğin kabası alınır. Sonrasında petek temizleme cihazının haznesine kimyasal ilaç konularak peteğin vanaları kapatılır ve çalkalama işlemine devam edilir. Bu işlem sırasıyla tüm peteklerde uygulanır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87