Yıldıztabya Tesisatçı

Yıldıztabya tesisatçı firması olarak kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma , kanal açma ve su tesisatı hizmetleri vermekteyiz. Gop tesisatçı olarak aynı gün içinde modern teknik cihazlarımızla aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Yıldıztabya Su Tesisatçı Telefonu

Yıldıztabya tesisatçı klozet taşkınlarının ana nedeninin gitmeyen atıklar olduğunun farkındadır. Yıldıztabya tıkanıklık açma sizler için onları birkaç dakikada hareket özelliği olan detektörler ile hızlıca bulabilir. İnceleme sırasında açıcı özellikli ek sistemler ile tamamen un ufak hale dönüştürmemiz mümkündür. Artık tuvaletler olmamdık zamanda sifonu çekmeniz ile taşmayacak ve zamanınız size kalacak. Yıldıztabya tesisatçı ile suyun süreklilik esası ile akıp gittiği boru içindeki anormallikler bulunabilir. Bataryanın devamlı aktığını düşünürsek bazen basınç kaybı veya dengesizliğinden dolayı kesik olarak döküldüğünü görebilirsiniz. Bazen ise biraz kirli olarak batarya başlığından çıkış yapar. Peki, bunun ana problemi nedir? Yıldıztabya su kaçağı tespiti ekipleri ile o hattın duvar içindeki izlediği ne kadar boru yolu varsa biz cihaz ile zaten dışarıdan bakarak görebilmekteyiz. Ayrıca içindeki geçen suların bar basıncı cinsinden değişimlerini de takip ederek çok geçmeden işaretleme yapılarak hemen hasarlı borudaki değişimlere geçebiliriz.

Yıldıztabya tesisatçı olarak merkezi ısıtma sistemlerindeki tüm dairelerin tek tek temizlenmesi gerektiğini öneriyoruz. Çünkü tüm ısıtma birimi birbirine bağlı ve örneğin birinci kat iyi şekilde temizlenmezse, üst katlardaki ısı yalıtım kalitesi düşecektir. Yıldıztabya su tesisatı ile kaç daireli olursa olsun tüm apartman içindeki peteklere yönelik bir kere yaptıracağınız çalışmanın etkisi tam iki sene boyunca devam edecektir. Siz de gösterişten ibaret petek yanındaki hava tahliyesi yapma gibi fikirleri bir kenara atın ve yalnızca bizden destek alın.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87