İmrahor Tesisatçı

İmrahor tesisatçı firması olarak kameralı sistemle su kaçağı tespiti , kanal açma makine sistemleri ile tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Arnavutköy tesisatçı on yılı aşkın süredir teknoljik cihazları kullanarak aynı gün içinde hizmet vemektedir.

Kameralı Sistemle Arıza Bulma

İmrahor tesisatçı için küçük veya büyük çapta iş olsun hepsi için yardıma hazır ekiplerimiz vardır. Açma kapama sistemlerden, tuvalet lavabosu kenarından akan sulara veya farklı tesisat için bizleri arayabilirsiniz. İmrahor su tesisatı çalışma alanında örneğin, lavabo kenarından yani mermer yüzeyden gelen suları ele alırsak, hat ile mermer bağlantı kanalları arasından temiz su tesisatı geçmektedir. Buradaki bir sızıntı, suyun dışarı çıkmasını sağlar ve mermer ile duvar arasında boşluk varsa veya hafif çatlak varsa oradan devamlı su akışı görürsünüz. Bir macun ile kapatabilir ve oradaki tesisatı dikkatli inceleyebiliriz. İmrahor tesisatçı son teknoloji ışığında önemli bir kolaylık sağlayan ve bunu tüm problemli binalar için uygulayan firmadır. Damlama yapan ile tiz olarak gürültülü ses çıkartan bir su borusundaki fark açıktır. İmrahor su kaçağı tespiti bu ikisi arasındaki farklılığı bizi yanıltmayacak şekilde bulmak için analiz aşamasında hem kırıp dökmemeye hem de doğruluğu artırmak için iki cihaz kullanmaktadır. Her ikisinden ortak çıkan sonuç ile 1 saat gibi zaman dolmadan hasarlı kısım dıştan yapılan bulgular ile tamamlanacak ve hemen işaretleyerek en az olacak düzeyde kırma usulüne geçeceğiz. Bunun için de küçük bir matkap kullanmaktayız.

İmrahor tesisatçı firmamız dengeli ve en küçük olasılıkları, ihtimalleri bile inceler. Bunu başarmamızda İmrahor tıkanıklık açma personelimize sunduğumuz cihazlar ve eğitim kalitesi fark oluşturur. Küvet içine geçen saç kalıntılarını bilirsiniz ve zamanla 10’larca litre su tıkanma sonucunda gitmez. Pompa ile de açılamıyorsa bizleri arayın. O maddeleri geri dışarıya çıkartmak yerine cihaz ile kanalizasyona gönderelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87