üsküdar mimar sinan tesisatçı

Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı firması olarak gider tıkanıklığı açma, tuvalet açma, lavabo açma, kırmadan su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında önemli olan kaçağın bulunduğu gibi profesyonel bir tesisatçıdan yardım alınması gerektiğini bilmektir. Çünkü kaçak geciktiği zaman su borusunda daha büyük çatlaklar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bunların önüne geçmek için zamanında yapılan kaçak tespiti çok önemlidir.

Mimar Sinan Kameralı Tesisatçı Telefonları

Mimar Sinan tesisatçı kameralı robot cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Her türlü tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Tuvalet ve lavabolara atılan havlu kağıtlar , yemek artıkları gibi şeyler giderleri tıkamaktadırlar. Bu gider tıkanıklıklarını açmak için gider açma cihazını kurmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde tıkanıklığın yerini kolayca bularak açmak için işlemlere geçmekteyiz. Açıcı yay aparatı tıkanıklığın olduğu bölgeye göndererek dönme gücü sayesinde sıkışmış ve sertleşmiş atıkları tesisattan aşağı atıyoruz.

Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı firması olarak peteğin içerisinde bulunan yabancı maddeleri makineli cihazlar sayesinde petek temizleme hizmeti veren servisiz. Peteğin altına çökmüş kireç ve pas bir süre sonra peteğin orta ve üst taraflarının ısınmamasına neden olur. Robot cihazımızı peteğe bağlayarak peteğe verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde peteği hızlı ve kolay bir şekilde temizleyerek petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Yapmış olduğumuz kombi petek bakımı hizmeti 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87