fatih mevlanakapı tesisatçı

Fatih Mevlanakapı tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, tıkanıklık açma ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Evlerde petek temizliği nasıl yapılır? konusunda açıklamalar yapmak istemekteyiz. Kombi veya merkezi ısıtma sistemleri kullanan binalar olsun petek yıkamaları kırmadan yapılmaktadır. Kablolar ile peteklere su aktarımı yaptığımız gibi kirliliğin ise ikinci bir kablodan tahliyesini gerçekleştiriyoruz. Havlupan girişleri yeterlidir. Petek kir kıvamı ve sayılarına göre ölçek ile sıvı kimyasallar peteklerde ilerler ve orada çözünmeye başlar. Hızla aktarılacak basınçlı su ile bu sıvıların tamamen peteklerin etrafını kirletmeden sıhhi kanallara aktarımını yapıyoruz. Isınma masraflarını azaltmak için sağlam bir yol olduğunu söyleyebiliriz.

Mevlanakapı Kameralı Su Tesisatçısı

Mevlanakapı tesisatçı çok kötü tıkanan lavabo kanallarında tıkanıklık açma ekiplerini yönlendirmekteyiz. Sürekli tıkanan lavabo kanallarında etkin temizlik için kanallardaki pisliklerin, katran kıvamındaki yağ tabakaların uzaklaştırılması gerekir. Hemen lavabo kanallarını temizlemek için kullanılacak bazen kimyasallar vardır. Yumuşama amaçlı denenebilir. Bundan önce su püskürtme ekipmanları ile kanallardaki her alana değmesi sağlanır. Oluşacak bu hareketlilik sıfır noktasından itibaren zaten tek gidiş hattı olan sistemlerin tamamen ilerletilmesi için yeterlidir. Lavabo kanalını tıkayan saçları temizlemek veya farklı maddeler için gerçekten çok etkilidir. Su püskürtülürken plastik malzeme kırılmaz, betonarme yapıya zarar gelmeden uygulanır.

Fatih Mevlanakapı tesisatçı kırmadan su kaçak arama cihazları ile şebeke borularında su kaçağı tespiti yapmaktayız. Fayansları ve duvarları dinler yerini bulur ve orada parçayı değiştirebiliriz. Tuvalet gibi atık kanallarında sızıntı var mı sorusu için de kameralar ile tek tek bakarken, oradaki kırılan parçaların da tam yerini görmemizden dolayı fazla zamanınızı almadan atık borusu değişimini duvar ustası onarım desteği ile birlikte verebilecek ekibimizden yaptırabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87