boyacıköy tesisatçı

Boyacıköy tesisatçı olarak kırmadan su arıza tespiti , makineli petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servislerimiz mevcuttur. Tıkalı gideri kamerayla gören firmayız. Kanal içindeki yoğunluğun uzaklaştırılması , tesisat içinde tıkanma oluşturucu atıkların kamerayla görülmesi ile olabilmektedir. Bulanık ise su cihazımızda ki açıcı yayı kullanır ve temizledikten sonra görüntüleriz. Örneğin , duşa kabin teknesinden su gitmiyor ise süzgeç tarafından yayı gönderir , tıkanıklık açma cihazınının tesisattaki nesneleri hareket ettirmesini sağlarız. Uzaktaki hatlara kadar yayın ulaşabilmesi nedeniyle sorun büyümeden ve tadilat işi olmadan giderilebilir.

Boyacıköy Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Boyacıköy tesisatçı lavabo altı su kaçırmasını çözen firmadır. Lavabo seramiği taşı çatlamış ise su kaçağı tespiti ekibimiz o noktaya macun çekebilir. Bazen duvar içinden su kaçıran lavabo temiz su borusu olabilir ve alt kata akabilir , bu durumda basıncı ölçeriz ve sızdırıyor ise boyutuna göre yerini tam olarak görüntüleyebilecek dedektör ile bulunması veya tesisatın içini ilaçla kapatma tekniği ile sorunu durdurabiliriz. Kırmadan su kaçağı bulma firmamızla en kısa sürede iletişime geçmenizde fayda var.

Boyacıköy tesisatçı firması olarak doğal gaz enerji tasarrufu sağlayan petek temizliği firmasıyız. Sürekli arıza yapan , filtresi tıkanan kombiniz varsa peteğin zamanında temizlenmemesi sizde mevcut ise filtre ve cihaz arızası peteklerde meydana gelebilir. Petek ısı verimliliği gün geçtikçe düşüyor ve kombide ısı artışı sağlıyorsanız bu size hep zarardır. İçini bir kereliğine bizim firmamızdan petek suyunu yıkayan , temizleyen içindeki pislikleri zararsız , petekleri sökmeden alan ilaçlı sıvı ile temizlenmesini sağladığımızda farkı hemen göreceksiniz. Ayrıca tesisattaki tüm maddelerin düzenli bir şekilde alınmasının artından temiz su eklenmesini de yapmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87