incirköy tesisatçı

İncirköy tesisatçı firması olarak ev ve iş yerlerindeki tesisat borularında meydana gelen patlakları kameralı su kaçağı bulma , tuvalet ve lavabo tıkanmalarını gider tıkanması açma ve petekleri sökmeden kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Beykoz İncirköy tesisatçı kalorifer su akıntısı bulma firmasıdır. Hangi tesisat olduğuna dair bir tercihimiz yoktur, hepsi için ilgilenebiliriz. Kaloriferin yüzeyi, metal boru hatları, vana kısımları incelendiğinde ıslaklık oluşabilir ve bu bölge için ayrı ve petek paneli için ayrıca çalışma yaparız. Örneğin kaloriferde su kaçağı tespiti basınç testleri ve termal kamera ile bulduktan sonra aktarılacak kenardan sıvı kapatıcı ile tesisattaki tüm sızıntı noktaları tadilat olmadan giderilebilir. Bazen paslanma vardır ve duruma göre ekiplerimiz en iyi şekilde çözüm üretecektir.

İncirköy Petek Temizleme Fiyatları

İncirköy tesisatçı kombi petek temizliği firmasıdır. Biriken tortular suyun dolaşma imkanını kısıtlar ve soğukluk oluşturur. Evde bulunan tüm peteklerde doğru reglaj ayarı, havasının alınması eksiksiz yapılma bile kireç gibi maddeleri alamazsınız. Peteğin suyu komple değişse bile hiçbir işe yaramaz. Ancak getireceğimiz petek içindeki cisimleri basınçlı ilaç ile birlikte çözünmesini, salınması sırasında suyun hareketinden yararlanarak cihazımıza gelmesi sağlanması ile tüm birikintiler makinemizde toplanır. Peteğin alabileceği maksimum su miktarını ilave ederiz. Petek dışı buz gibi soğuk, hiç ısınmıyor gibi durumlarda daha sıcak hale geldiğini ve bunu eskisi gibi yüksek kombi dereceleri olmadan elde etmenizin önünü açmaktayız.

İncirköy tesisatçı tıkalı sıcak su borusu açan firmadır. Kireçlenen sıcak su borusunda tıkanıklık açma için cihaz ile yıkama sıvısı göndermekteyiz. Bazen tesisat yetersiz döşenmiş olabilir ve bu gibi bazı araştırmalar haricinde kirliliği de araştırarak kesinlikle sorunu gördükten sonra müdahale etmekteyiz. Örneğin, banyonun taşan pimaşı, yer süzgeci, küveti, duşa kabini gibi durumlarda kanal içinden görüntü sağlayacak kamera ile incelenmesi ve atık bulunduktan sonra yine kırmadan tesisatın içini temizleyen özel robot açıcılarımız ile sorunu da yok edebiliriz.

İncirköy tesisatçı garantili tesisat veren firmadır. Yaptığımız her türlü işlem tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve petek temizleme vs. işlemlerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Onarımı ve tespiti yapılan yer tekrardan bir arıza yaparsa tamir işleminde ücret edemiyorsunuz. Firmamız sizleri mağdur etmemek için garantili işlemlerini ön planda tutmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87