Beykoz İncirköy Tesisatçı

Beykoz İncirköy tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Beykoz İncirliköy tesisat olarak Beykoz semtine hizmet vermekteyiz.

İncirköy Tesisatçı Ustaları

Beykoz İncirköy su tesisatçısı su borusu tamiri ve onarımından öncesinde su kaçağı tespiti yaparak sorunlu boruları fayansları kırmadan bulabilir. Sıcak sulara ilişkin sızmalar varsa onları anlamada beton blok içindeki sıcaklık ölçümlerini dıştan yapar ve sızma varsa ekrana bakarak anlarız. Bu sayede piksel bakımının en iyi yerleri bulur ve çalışmaları yalnızca bu bölgelerde ilerletiriz.

Beykoz İncirköy tesisatçı ekipleri “kanalizasyon tıkanmasına ne iyi gelir” ve “en iyi ne açar” gibi iki soru için tıkanıklık açma sistemlerinin hepsini tanıtmak istiyor. Öncelikle katı atıklardan başlayalım. Her türlü tuvalet kanalı, rögar, apartman veya işyerlerindeki ana atık boruları bunlara dahildir. Biriken genelde katı atıklardır. Lavabo, banyo kanalları tuvaletler hepsinin dahil edildiği kanalları düşünürsek zor değil. Açılması için güçlü devinim ve kuvvete sahip cihazlar kullanırız. Prize takar ve cihazın yalnızca açma kolunu bahsedilen plastik kanallardan içeri göndeririz. İşimiz yalnızca bu boru içinden müdahale olduğu için kırılmalara mahal vermeyiz. Apartman dairesinde lavabo kanalında tıkanma probleminin olması veya banyo giderinden suyun gelmesi, kullanılamaması gibi durumlarında ise bizler kanallarda basınçlı su gönderilmesi ile o bölgelerde inanılmaz bir temizlik sağlayabiliriz.

Beykoz İncirköy tesisatçı okul, hastane, ev, ofiste petek temizliği aynı gün yapıp tamamlayabilir. Kullandığımız cihazlar ile bu son derece mümkündür. Ne kadar petek varsa içine solüsyon sıvıları cihazlar ile gönderilir. Çözünür ve içindeki tüm pislikler dolaşım halinde olur. Tahliye edilir ve kanal içleri açıldığından sıcaklık tüm peteklere eşit yayılır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87