Beykoz Göksu Tesisatçı

Beykoz Göksu tesisatçı firması olarak petek temizliği , su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı servisi vermekteyiz. Ayrıca aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beykoz ilçesine hizmet vermekteyiz.

Göksu Tesisatçı Firmaları

Beykoz Göksu tesisatçı tamamen içi tertemiz olan kaloriferler için petek temizliği işlemini önermektedir ve yerden ısıtmalı petekler içinde kullanılabilir durumdadır. Kombi ayarlarında dereceleri biraz yükseltmek her peteğin istediğiniz ısılara ulaşmasını sağlar mı? Bunda bir genelleme yapamayız. Kombiye yakın sistemlerde oldukça sıcak olurken, birkaç petek uzakta ise ılık düzeyde kalmasının sebebi sıcak olan peteklerin veya devamında tıkanma olmasıdır biz kimyasal sıvılar ile bu kirlerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Beykoz Göksu tesisatçı zemin ve bodrum katında tıkanıklık açma işlemleri de sunabilir. Alt yapısı yanlış döşenmiş, tuvalet kanalları dar seçilmiş, eğimi yukarı yönlü verilmiş veya farklı sorunlar tuvaletlerin sağlıklı işleyişini bozabilir. Bizim uyguladığımız tüm içindeki biriken pislikleri bazı atık parçalama ekipmanları ile ilerletilmesi üzerine olmalıdır. Özel gelişmiş kameralı ekipmanlar ile kanallarda ne kadar sorun varsa bulabilir. Örneğin tuvalet kanalı sızdırıyor mu? Nasıl öğrenirim? Soruları için bu cihazlar 10 numara sonuç vermektedir. Biraz su ilave eder ve kanallardaki suyun dışarıya akıp akmadığına bakarız. Bu sayede varsa ekstra bir sorun onu da doğru teşhis yaparken, çözüm içinde en doğru kararları vermekten yana çalışmalarımızı kullanırız.

Beykoz Göksu tesisatçı su borusu tamiri ve su kaçağı tespiti işleminde kırmadan analizler yapmaktadır. Çok az damlama yapan borulardaki teşhisler için sırf bu yönde basınç testleri yaparız. Yeri görülmez ama cihaz ile varlığı anlaşılır. İlgili boruya kimyasallar ekler ve sızıntı nerede ise onun kapanmasını sağlar, testler yapar ve en ufak tahribat bile getirmeden sonuçlar üretiriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87