Teşvikiye Tesisatçı

Teşvikiye tesisatçı firamız su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisi vermektedir. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Şişli semtine hizmet vermektedir.

Teşvikiye Tesisat Ustaları

Şişli Teşvikiye tesisatçı daha kolay ısınan petekler için petek temizliği işlemlerini öneriyor. Isı tasarrufunun kesin yöntemi kireç gibi maddelerin cihazımız ile çözünmesi ve tuvalet gibi kanallara gönderilmesidir. Uzun vakit almaması, tüm dairenizle sınırlı kalması, en ısınmayan odalarda bile ciddi ısı artışlarının yanı sıra, kombilerin zorlanmasının önlenmesi, yakıt tasarrufunun önünün açılması gibi pek çok artıları vardır. Teşvikiye tesisatçı apartman, iş yeri, bahçe gideri için tıkanıklık açma işlemlerini sunabilir. Bu kanalların lavabo sistemlerinden pek bir farkı yoktur. Yani katı atıklar değil, sıvı tahliye borusu olarak kullanılır. Ama biz yine de her zaman olduğu gibi kamera eşliğinde bu boruların içine bakarak neyin tıkadığını araştıracağız. Otomobil yıkarken nasıl basınçlı su sistemleri kullanılıyorsa, aynısı üstelik 20 metre gibi su taşıma kabloları ile kamera eşliğinde lavabo, banyo ve bahçe gideri kanalı yıkanması ve açılması işlemlerinde kullanılabilir. Sizi asla korkutmak istemeyiz. Püskürtülen suyun plastik malzemeye zararı yoktur. Zaten belli bir ayarda yaparken, direkt atıklara doğru nişan alacağız. Ardından onların dikey hatlara doğru gitmesini dikkatlice izleyecek ve asla sizlere ekstra sorunlar oluşturmayacağız.

Teşvikiye tesisatçı İstanbul içi en profesyonel su kaçağı tespiti firmasıdır. Tüm tamir işlemlerinde sizlere bir yıl boyunca garanti veriyoruz. 1998’den beri sizlerin yanınızdayız. Cihaz teknolojisine önemli yatırımlar yaptık. Banyodaki tüm şebeke borularında yalnızca seslerine yönelik dinlemeler yaparak ve bunun da cihaz ekranı ile analizini takip ederek, nerede sızıntı varsa bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87