kadıköy hasanpaşa tesisatçı

Kadıköy Hasanpaşa tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanan yerleri robotla tıkanıklık açma ve peteklerini sökmeden kombi petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Hasanpaşa tesisatçı su akan yeri termal kameralı bulan firmadır. Örneğin, kaloriferde devamlı su eksilmesi, bar basıncı düşmesi sorunu var. Bunu kombideki, kolektör oksitlenme, petek boru paslanma gibi nedenlerde yapabilir. Islaklık çok az bile olsa termal kamerayı su kaçağı tespiti alanında akan yeri, tesisatın neresinden geldiğini gösterecektir. Dıştan sızdırmayacak bant gibi parçalar ile sarma, peteğin içine kaçak kapatıcı ilaç ekleme veya paslanma ileri derecede ise o bölgeyi değiştirme gibi pek çok işlem ile sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Hasanpaşa Kameralı Tesisatçı Firmaları

Hasanpaşa tesisatçı indirimli, kampanyalı fiyatlı petek temizliği firmasıdır. Petek temizliği kaç para, petek türü ve sayısına göre ekibimizden telefon ile hemen öğrenebilirsiniz? Kalorifer tesisatı temizlenmezse ne olur? Kireç, tortu iyice artar ve kenardan hava alınması ile asla düzelmez, cihazınız varsa filtre arızası ve cihaz parçasında sorunlara yol açması, sıcaklık düşüşü, yakıt masrafı artışı gibi pek çok yan etkisi vardır. Petek hemen nasıl temizlenir? İlaç eklenecek cihazımızla tüm peteklere bu sıvının geçmesi ve 2-3 bar basıncı ile çözünmesini sağlarken, öncesinde ön yıkama yaparak kaba pislikleri almaktayız ve son aşamada suyu tamamen alıp, temiz suyla birlikte koruma sıvısı ilave etmekteyiz. Bu sayede en az iki sene petekteki tıkanma, soğuma şikayetleri ortadan kalkacaktır.

Kadıköy Hasanpaşa tesisatçı en etkili tıkanıklık açma cihazlı firmadır. Sebebi ise gider içindeki silindir kanalı kullanarak tadilat oluşturmadan temizleyici cihaz yayınının atığı ilerletmesidir. Küvet yer süzgeci tıkandı ise kapağı kaldırarak temizlenebilir. Saç kıl yumakları kanal içinde ise yay takılır ve içindeki su ile birlikte tüm nesneleri hareket ettirir ve en önemlisi kamera ile kontrol edebiliriz. Küvet gider taşması haricinde her türlü kanal için bu uygulama yapılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87