hasanpaşa tesisatçı

Hasanpaşa tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma işlemlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Hasanpaşa tıkanıklık açma tesisatçı uzmanlarımız ile lavabo giderlerindeki tıkanmalardan, yerden ısıtma sistemlere ait kaçak sorunlarından veya ısıtmama şikayetlerine, bataryaların su kaçırmasından, kireç ve pas tutmasına varıncaya kadar çok sayıda sorunla mücadelede Hasanpaşa tesisatı tercih etmek ister misiniz?

Tıkalı Gider ve Su Kaçağı Sorunu

Hasanpaşa tesisatçı ile paslanmaya yüz tutan ve bunun oluştuğu boru içlerinden kaynaklanan sıkıntılara karşı önlem alınması taraftarıyız. Bazı galvaniz borular kendi kendine pas tutar. Sürekli içinden su akacak şekilde kullanılırsa elbette bundaki etki oldukça düşük olur. Fakat bekleme yapan su ile paslanma elbette artacaktır. Bunu en çok tesisat kullanımının durduğu vana kapatıp tatile gittiğiniz zamanlarda veya birkaç günlüğüne evden uzaklaştığınızda görürsünüz. Evinize geri geldiğinizde musluğu açarsınız ve hafif paslı şekilde aktığını fark edersiniz. O anda hemen bir bardak su alıp içmek böbreklerinizi riske atmak ile eş anlamlı olacaktır. Hasanpaşa su kaçağı tespiti önermemekle birlikte kesinlikle önlem alınmasından yanayız. Önlemi iki şekilde alabilirsiniz: Birincisi hasan paşa tıkanıklık açma olarak bizi ararsınız ve tesisatların iç bakımını yapabiliriz. Galvaniz tip borularda pas şikayeti sürekli olacaktır ve bu nedenle değiştirilmesinden yanayız. İkincisi ise tesisatlarınıza filtreleme yani arıtma ürünleri ekleyebilirsiniz. Su damıtılacak ve içindeki kir, pislik, pas, kireç ve diğer bazı atıkların uzaklaştırılması, içme suyuna karışmaması sağlanacaktır. Her iki tip çözüm içinde bizleri arayabilirsiniz.

Hasanpaşa tesisatçı çalışanlarımız ile bizi arayan her müşterimize sorunu anlatması ile servis fiyatının ne olduğunu söylüyoruz ve binanızdaki işlemler sırasında sürpriz çıkmasına izin vermiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87