harbiye tesisatçı

Harbiye tesisatçı ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti hizmetleri sadece 99 TL ye hemen bizi 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazlarla hizmet vermekteyiz.

Harbiye tesisatçı olarak boru çaplarındaki dişlilerin uyumsuzluğundan, sifondaki su eksikliğine bağlı olarak koku yayılmasına kadar tesisat ve bağlı sistemler hakkında geniş çaplı bilgiye sahibiz. Amacımız sorunları hızlıca aşabilmek için araştırma noktasında bilgileri tazelemek ve ortaya çözüm yolları eklemektir. Harbiye tıkanıklık açma ekiplerimiz ise aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Tesisatan sızıtı olması

Harbiye tesisatçı ile atık sistemlerdeki kolon ve katların olduğu bölgedeki borulardan küçük veya büyük ölçekte sızan sulara karşı çözüm alabilirsiniz. Sızıntı biraz az veya gün içinde zaman zaman oluşuyorsa terleme olabilir. Harbiye su arıza tespiti açısından bir diğer yol ise muflu ağız, yüzeydeki yırtılmalar, conta eklenmesi gerekirken atlanması veya yarım yamalak yapılması yer alabilir. Sızıntının belirtisi ıslaklıktır ve akmalar devam ettikçe hiç geçmeyecektir. Bu nedenle zamanla nasıl olsa beton kurur gibi bir anlayış içerisinde olmamak gerekiyor. Amacımız boruları analiz ederken bu ıslaklıklara maruz kalan betonlardan başlamak üzere iki farklı elektronik cihaz ile taramalar yaparak oluşturduğu sinyallerle hareket etmektir. Bazen bu tür belirtilere neden olan sıkıntıları o beton etrafında bulamayabiliriz. Betonun yatay ve dikey olmak üzere gerekirse üst kat ve alt katta da araştırma yaparak nereden kaynaklandığını bulmamız gerekir. Boru içlerinden geçen su miktarı zaman zaman değişime uğrar ve sızma olan kısımda farklılık gün gibi ortaya çıkacaktır. Sorunu bulmak sadece zaman meselesidir ve bunu başarabilecek güçlü bir ekibe sahibiz.

Harbiye tesisatçı ustalarımız ile boru iç çaplarındaki daralmalara bağlı olarak ses yapmalar ve aynı problemin genişlemeye göre oluşması, basınç dengesizliği gibi vakalar içinde çözüm önerilerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87