cebeci tesisatçı

Cebeci tesisatçı ile kırmadan tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti cihazları ile servis hizmeti 99 TL bizi 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazları kullanarak aynı gün hizmet vermekteyiz.

Cebeci tıkanıklık açma tesisatçı sizlere her zaman ömrü bitmeye yakın tesisatlara yapılması gereken en birincil müdahaleleri sunmaktadır. Bir klozet tıkandığı çöpe atılması normal midir? Tıkanan klozetin kavisli kısımdaki hatlar veya direkt gider borusu olsun. Temizlenir ve yeniden kullanılır. Klozet kenarları suyu sızdırıyor mu? Onu kapatacak şekilde kimyasal madde uygulamasını tıpkı lavabo sistemlerinde nasıl uygulamışsak, ne kadar etkili olacağını tesisatı inceleyerek karar verebiliriz.

Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Cebeci tesisatçı uzmanlarımız ile bataryalardaki az su akma vakalarına karşı tedbir alınmasına ne dersiniz? Fittings kısımlar atıklara bağlı tıkanmalar ve buradaki maddelerin giderek artması suyun az akması nedenini ortaya çıkarabilir. Su sayacının biraz öncesinde yer alan filtre bölümüne dair yine bir tıkanıklık vakası neden olarak görülebilir. Elbette bunların hepsi araştırma konusu olup biz tek tek inceleyecek ve sıkıntılı kısımlarda olabildiği kadar temiz bir işçilik örneği ortaya koymak istiyoruz. Bataryada arıza varsa su az gelecektir. Örneğin bataryadan hemen önceki boru hattı kireç ile doludur ve bu zamanla batarya içine gelmiş olabilir. Boruların ve batarya iç parçalarının değiştirilmesi yeniden sağlıklı hale gelmesinin anahtar kelimesi olabilir. Bazen lavabo içlerine atılan yemek artıkları özellikle mutfak bölümlerinde meydana gelmesi nedeniyle kullanmanızın önünde engel olmaktadır. Pompa ile beyhude çabaları bir kenara bırakarak hem evye altı hem de beton içlerindeki kısımları olduğu gibi temizleyecek ve bunu cihaz ile yapacak teknolojimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Cebeci tesisatçı olarak pisuar, WC, klozet, alaturka tuvalet, bide gibi tuvalet ünitelerine ait sıkıntılar için tek bir firmadan destek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87