sultangazi ismetpaşa tesisatçı

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içinde Sultangazi semtine hizmet vermekteyiz. Evinizi kırmadan dökmeden su tesisat kaçakları noktasal olarak bulunup tamir edilir.

Sultangazi İsmetpaşa su tesisatçıları telefon numarası 0551 231 83 55 bir telefonla her türlü tesisat problemi için fiyat teklifi alabilirsiniz. Kısa sürede servis için bizi aryabilirsiniz yaptığımız işler 1 yıl grantilidir yapılan işler sonrasında fatura veriyoruz.

İsmetpaşa Su Kaçağını Kameralı Cihazla Bulan Tesisatçılar

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı tamirat gerektirmeden tıkanıklık açma cihazı ile kanallardaki atıkları temizlemektedir. Lavabo pimaşı veya eviye borusunda sıkışmış sakal, saç artıklarını kırmadan temizlemek için gerekli olan su püskürtme başlığıdır. Kameralar artık parmak ucu kadar küçük alanlar kaplamaktadır. Kablo ile sarkıtır ve problemin teşhisini koyarız, yerlerini de bilmemizden dolayı en güzel şekilde tıkanan lağım kanallarını basınçlı su ile zarar vermeden yıkarız. Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı vanası bozulan petekler için onarım yapabilir. Radyatördeki borudan veya panelden kirli petek sularının akması için nano kapatıcılar kullanabiliriz. Dıştan da sızmayı durdurucu sarma yapabiliriz. Paneli tıkanan ve kirlenen peteklerde solüsyon temizleyici kullanarak birkaç saatte petek temizliği yapabiliriz. Sıcaklıkların belirlenmesi birkaç dakika sürecektir. Bu sayede sorun düzeyini termal kamera ile bulabiliriz. Bağlantı yapılacak iki kablo ile radyatörlere erişim sağlayıp hızlıca tüm kirliliğin hızlı devir daim ile alınması sağlanır. Sıcak havayı daha iyi iletecek peteklerin yanı sıra doğal gazı daha az tüketen petekler içinde önerebiliriz.

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı alt katın tavanından sürekli su damlaması probleminde sizin dairenizde su kaçağı tespiti yapabilir. Fayans altındaki şebeke borularından gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek detektörler kullanırız. mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları buluruz. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekebilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan fayansları da onarabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87