sancaktepe sarıgazi tesisatçı

Sancaktepe Sarıgazi tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Petek sıcaklık ayarı ve petek temizliği işlemleri yapan servistir. Peteklerin yarıdan aşağısı neden ısınmaz? Peteğin soğumasına neden olan birbirleri ile bağlantılı olan hatlardaki kireç, tortu oluşumları olabilir. Sırf termal kameralı inceleme ile teyit edebiliriz. Kirleri almak için binanızda zararsız şekilde farklı bağlantı kısımlarına cihazımızı bağlarız. Sert, katı formda olan kireç, tortu maddeleri solüsyon basılması ile çözünür. Tüm hepsini çeker alırız. Peteğe temiz su, havasının alınması, kombi arızasını onaran firma olarak nice işlemler sunarız. Peteği az yakıtla ısıtma, peteğin sıcaklığını artırma gibi hedeflerinizle paralel bu çalışmaları mutlaka sunuyoruz.

Sarıgazi Kameralı Tesisatçı

Sarıgazi tesisatçı lavabo ve banyo süzgeç tıkanıklığını makineyle temizleyen açan tıkanıklık açma ekibi olarak 7/24 görevdeyiz. Kullanılan süzgeç kısımlarında atık birikmeleri olabilir. Süzgecin 10-20 santim aşağısına baksak o alanda atıkların durmasına neden olan bazı maddeler görürüz. Kamerayla bunları buluruz. Lavabonun kanalını kırmadan açan firma ekibimiz kanalı yıkayan makine için hortumu basınç ayarı yaparak gönderir veya robot lavabo atık açıcı makineyle güzelce atık temasını sağlayan yaylar ile bilinçli şekilde temizleriz. Kırma dökme olmadan lavabo pimaşına zarar vermeden açan firma olarak bu işlemler ile sorunu kökünden kurtulabilirsiniz.

Sancaktepe Sarıgazi tesisatçı binada rutubet, ıslaklık, duvarda dökülme ve su faturası artışını araştıran su kaçağı tespiti firmasıyız. Duvar ıslaklığı geçmiyorsa onu besleyen tesisat sistemleri sürekli sızdırıyor demektir. Kalorifer suyu kaçakları şebeke hatları gibi kokusuz olmaz. Biraz belirgin kokusu vardır. Sizin veya komşunun evinde, dairesinde kalorifer kaçaklarını o tesisat için yapılacak basınç testi ile sağlamlığını görürüz. Onarım sıvıları da mevcuttur. Bu bir örnek olup, farklı şebeke hatları için hasarsız bulma cihazları ve onarım ekipmanları ile göreve her zaman hazırız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87