tuzla tepeören tesisatçı

Tuzla Tepeören tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve robotla petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Kimyasal koruyucular ile petek temizliği yapmaktayız. bunun anlamı bizim kaliteli diyebileceğimiz birkaç tane sertifikalı sıvı ürünlerimiz vardır. Radyatör yüzeyi soğuk kalıyor ise oradaki kirliliği çözebilecek petek metalindeki sızıntıları onarabilecek ve peteği kirece karşı koruyabilecek sıvılardan bahsediyoruz. Hangi sıkıntı varsa çekinmeden kullanırız. Ayrıca kombilerde su eksiltme şikayetlerini yok etmek için bahsettiğimiz sızıntı durdurucu sıvılar çok önemlidir. Kirliliği yani soğuma sıkıntısı da cihaza aktardığımız bu sıvılar ile göndererek içindeki tüm atıkların cihaza dolması ile duruma göre bir, iki saat gibi zamanda tamamlayabiliyoruz.

Tepeören Su Kaçağı Tespiti

Tepeören tesisatçı su boru tesisatlarında sızıntı olması ve su kaçağı tespiti işlemini birlikte yapmaktayız. Kameralı sistemler uyguladığımız çalışmalardan yalnızca bir tanesidir ve yeni nesil teknolojidir. Mutfakta duvara döşenen kombiden çıkış yapan sıcak su kaynağı borusunda sızıntı yerini bulmak için orada termal cihaz ile bakarız. Zaten borudan belli bir seviyenin üzerinde su akışı olacaktır ve derece bakımından biz cihazlardan bunu göreceğiz. Aynı şekilde nereye döşendiğini de fark edebilir ve sızma yerleri dahil hepsini ölçümleyebiliriz. Böyle bir analizden sonra yanlış teşhis kesinlikle olmaz ve kombi su borusu yıpranması ve delinmesi gibi şikayetlerde onarımları hemen yapabiliriz.

Tuzla Tepeören tesisatçı robot kullanarak tıkanıklık açma çalışmalarını kırmadan yürütmekteyiz. Bahsettiğimiz sistemler eğer tuvaleti kastederek gidecek olursak tüm atık birikintilerini kıvrımlı yay ile tamamen ittirebiliriz. Kanalizasyonun devam eden sistemlerine geçmesi sağlanır. Batarya suyunun dökülmesi ile taşma yapan lavabo kanallarında ise kırmadan su ile yıkamalar yaparak tertemiz bir forma dönüşmesi sağlanabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87