Küçükköy Tesisatçı

Küçükköy tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisatı hizmetleri yapmaktayız. Gop tesisatçı firmamızda modern teknik cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Tıkanıklık açma ve Su kaçağı tespiti

Küçükköy tesisatçı olarak kanal açıcı tuvalet sistemleri kullanmaktayız. Küçükköy tıkanıklık açma ekibi kapalı devre sıhhi tesisatlara zarar vermeden bunu yapmaktadır. Örneğin alaturka tuvaleti kullandıktan sonra sifonu çekmeniz ile neredeyse birkaç litre su düşmesine rağmen hemen tıkanması ciddi bir zorluk var demektir. Yalnız robotlu tuvalet açıcıları ile bu tam tersidir. Çünkü üretilen elektrik devinimleri başlıklara ulaşmakta ve atığa temas edecek düzeyde boru içinden eylemlere geçebilmekteyiz.

Küçükköy tesisatçı deneyimleri ile iyi biliyor ki her tesisatın bir dayanma gücü ve ömrü vardır. Demir olanları göz önüne alırsak bahsettiğimiz sızıntılar plastiklere göre daha fazla olabilmektedir. Çünkü içindeki pas miktar içten çürümeye neden olabilir. Küçükköy su kaçağı tespiti ise bina içlerindeki borularda ne tür malzeme kullanıldığına dikkat eder yalnız işi kabul etmede bir belirti değildir. Biz tüm işlemleri kabul eden bir firmayız ve sorunun kökenine inerek belirtileri yalnızca göz ve yüzeylere dokunarak, sahte cihazlar kullanma usulü ile değil orijinal ve yurtdışından getirtilmiş aygıtlar ışığında yapmakta, doğru karar vermekteyiz.

Küçükköy tesisatçı en iyi metotları sizlere sunar ve kulaktan dolma bilgiler ile bir peteğe en iyi hizmeti veremezsiniz. Küçükköy su tesisatı ile bu işte görevli ekibimizi ilk başta eğittik ve bina içindeki ısıtma sistemlerine yönelik farklılıklar, peteklerdeki sorunları tek tek termal kamera ile bulunması, oda içi sıcaklık ölçümleri, çalışmanın gidişatına göre temizlik cihazımıza eklenecek kimyasallar gibi çoğu aşamaları iyi biliyoruz. Binalarınızın kirlenmemesi için tüm önlemleri alırken artık her ay %20 veya daha az doğal gaz harcaması yapabilecek olmaya ne dersiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87