Zeytinburnu Beştelsiz Tesisatçı

Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı firmamızda cihazlı su kaçağı tespiti, robotla tıkalı gider borusu açma servis hizmeti verilmektedir. Tesisatçı bünyemizde bulunan son teknoloji cihazlarla Beştelsiz civarında su tesisatçısı servisi veriyoruz.

Beştelsiz Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Beştelsiz su tesisatçı İstanbul içi banyo, klozet, lavabo, kanalizasyon tıkanıklık açma servisi ile en iyi standartları sizlere ulaştırmaktayız. İşimiz yalnızca atık kanallarını robot cihaz ile temizlemek değildir. Petek içi kireç tıkanması için kimyasal çözücüler, lavabo kanallarını su başlıkları ile kırmadan temizleme, logar veya tuvalet kanallarını kanal açıcı cihazlar ile tertemiz hale getirmek her zaman uyguladığımız metotlar arasındadır. Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı ile doğal gaz harcamalarını azaltmak için petek temizliği fırsatları sizlere sunulmaktadır. Peteklerin sökülmesine, yerlerinin değiştirilmesine hiç gerek olmadan petek içindeki kirleri güçlü, kaliteli ve su ile karışık gönderilecek sıvı solüsyonlar ile tamamen yok edeceğimizi biliyor musunuz? Şu anda bile yeni bir petek sistemine sahip binada olsanız, kombi veya merkezi ısıtma sistemi ile ısınsa bile suyun içinde kireç ve paslanma belirtileri mutlaka görülecektir. Yani bundan kesinlikle kaçış yoktur. Ama önlem almamaya yani en fazla iki senede bir defa radyatör temizleme işlemi yaptırmazsanız, zamanla metal korozyon sürecine girer ve erimeye başlar. Eviniz kirada bile olsa bu sistemleri korumak için mutlaka bizi tercih ederek garantili, faturalı ve beğenmezseniz yeniden ücretsiz işlemlerin verilebileceği bu oluşumdan yararlanmanızı öneririz. Zaten fazla bir süre almayacak, petek sayıları ve içindeki kirlere yönelik 1-4 saat gibi çok kısa zaman içinde tamamlanırken, doğal gaz tüketimi de bir hayli düşecektir.

Zeytinburnu Beştelsiz tesisatçı özel donanımlı su kaçağı tespiti sistemleri ile yanınızdadır. Çalışma alanlarımızda sıcak su borusu sızdırma yeri veya atık su kanalları içinden kamera ile problemli kısımların bulunması, temiz su hattı basınç testleri ile sorunlu bölgelerin tespit edilmesi ve çözümlenmesi vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87