Su Kaçağı Makineli Bulan Tesisatçı

Su kaçağı makineli bulan tesisatçı ile evinizde iş yerinizde oluşan gizli su sızıntılarını noktasal olarak bulup tamir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tesisatçı bünyemizde bulunan dinleme , görüntüleme cihazları ve termal kamera sistemleri ile aynı gün İstanbul geneli hizmet veriyoruz.

Makineli Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Makineli su kaçağı bulan tesisatçı olarak temiz su borusundaki su basıncı yetersizliği, conta kuruması, iç parça arızaları ve onarımı dâhil su tesisatı alanındaki tüm problemleriniz için size destek sunabiliriz. Bazen otomatik rezervuar kumanda kolu zor basar veya kapanmaz, su tankı taşabilir veya farklı sorunlar bile olsa düzeltilmesi için bizleri arayabilirsiniz. Su kaçağını makineli bulan tesisatçı ile rezervuar su tankı sızdırması, rezervuar şamandıra arızası onarımı veya evinizdeki su kaçağı tespiti işlemlerinde bizimle çalışmaya ne dersiniz? Tek bir telefon araması ve problemi bize anlatarak çözüme daha yakın olabilirsiniz. Misal olarak yerdeki fayansın devamlı ıslak kalması ve dinleyecek olduğunuzda bu yüzeylerde su seslerinin veya fayansta hava kabarcığının gelmesi gibi durumlarda bizi hemen aramalısınız. Çünkü ekiplerimiz ne kadar çok hava kabarcığı veya ıslaklık bile olsa o yüzeylerde hangi tür borunun sızdırdığını ses dinleme cihazları ile bulabilir. Bazen ise lavabo yüzeyine yakın olan fayanslarda atık su borusu delinmesi problemi için kameralı araştırma yapmamız gerekebilir ve bu da az önceki yöntem gibi yine hasar oluşturmayacak tekniklerdendir. Çok geçmeden problemli alanı gerekirse parça değişimi ile düzeltilmesi ile sorunlarınız tamamen ortadan kalkacaktır.

Su kaçağı makineli bulan tesisatçı olarak lavabo bataryası problemi, taharet musluğu sızdırması, değişimi gibi su tesisatçısı çalışmalarımız vardır. Her zaman tamiri mümkün olmayan sistemler olabilir ve parça değişimi de dâhil, hepsi için garanti de sunarak sizlere hizmet etmek bizleri mutlu etmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87