Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir ? İlk önce komşu ile nalaşma yoluna gidilmeli su kaçağı tespit cihazları ile arızanın yerini bulan firmamızdan bahsetmelisiniz. Eğer anlaşma imkansız ise notere gidip akıntı olan daireye ile ilgili şikayet name yazıp belirtilen adrese bildiri göndeririz. Devamında hala bir onarım veya işlem yok ise mahkemede hakkınızı arayabilirsiniz.

Üst Kattan Akan Su Canınızı Sıkmasın

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir ? Bir başka çözüm yolu ise zabıta memurlarına haber vererek durumu bildiemeniz yeterli olacaktır. Bu gibi durumda anlaşma yoluna gitmek sizin ve komşunuzun yararına olacaktır. Firmamızın çalışma şekli kamera sistemleri ile tarama yapılaraktır bu sayede ilk etapta hiç bir yer kırılmıyor daha sonra tespit edilen yer müşteri tarafından uygun görülürse kırılıp tamiri gerçekleştirilir. Üst komşu duyarsız su kaçağını yaptırmıyor ise durumu noterde tastik ettirip bildirge gönderdikten sonra mahkeme tarafından bilirkişi atanıp o sorun giderilir fatura daire malikine çıkartılır.

Üst kattan su akıyor nereye şikayet yapılır eğer anlaşma yoluna gidilirse firmamızı arayarak sorunu en ekonomik şekilde hallettirebilirsiniz. İstanbul genelinde 100 TL kaçak kontrol servisi veriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87